Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van az, hogy mondjuk...

Miért van az, hogy mondjuk hétfőn töltöm a 40. hetet, és a kiírás meg szerdán van?

Figyelt kérdés
Akkor már 40+2 napos vagyok. Csak kiváncsiságból, mert ezt nem nagyon értem!
2010. jan. 23. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés!Én febr.13-ra voltam kiírva védőnő számítása szerint!A kalkulátorok febr.10-re írtak,a baba méretei alapján a dokinőm már előrehozott febr.6-ra, ami vasárnap mégis utána kedden lennék betöltött 40. hetes, most elméletileg kiskönyvembe írtak szerint 38+4 napos vagyok!Úgy vagyok vele, hogy majd csak kibújik valamikor.A babám méretei 33 hetesen pl. 36 hetesnek feleltek meg!
2010. jan. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mikor? Lehet akkor van hely a műtőben-ennél nem kell messzebb menni. Amúgy minden kórház máskor indítja meg a túljhordott szülést, a 40+0 és a 42+0 között...
2010. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs megbeszélve semmi, ha túlhordom esetleg nem kell még befeküdnöm. Ezt az időpontot még a védőnő állapította meg az utolső menstruáció időpontjából. Utána az orvos is ugyanezt mondta. De egyébként ha ennyire terhes válaszolni, akkor nem kell.
2010. jan. 23. 13:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam is pont így volt. A dokim elmagyarázta mihez adnak hozzá x hetet majd vonnak ki x napot....a lényeg hogy hogy én is 40+2 napra voltam kiírva. + 8 napot hordtam túl és megindították.
2010. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én holnapra vagyok kiírva, akkor már 40+2 hetes leszek. Én is gondolkodtam már ezen, hogy miért nem a betöltött 40 hétre vagyunk kiírva, de nem jutottam semmire:)
2010. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez tök jó kérdés. Nekem az utolsó mesnim 1. napja szerda. Ahhoz képest a védőnő szombatra állapította meg a napot. Azt mondta, hogy a peteérés nem biztos, hogy szerdán volt. A neten több terheskalkulátoron is megnéztem, és ott is szerdai nap. Lehet, hogy a védőnők valami hibás szoftverrel dolgoznak? Ja, a dokim csütörtököt állapított meg, de nem írta át. Szóval elvileg én is 40+3 napra szülnék.
2010. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány napos a ciklusod? Ha nem pont 28, akkor lehet, hogy mást állapítanak meg.
2010. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!