Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Holnap leszek betöltött 40....

Holnap leszek betöltött 40. hetes terhes. Mennem kell a dokimhoz reggel amnioszkópiára. Tudom, hogy ügyel holnap, és szerdán pedzegette, hogy ha nem indul el magától, lehet indítás lesz szombaton. Ezt lehet így? Másnál volt ilyen?

Figyelt kérdés

Ne felháborodást kifejező véleményeket írjatok,hanem tapasztalatokat!

Köszönöm!


2010. okt. 22. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3* nézték,amikor zavaros lett mentem a szülőszobára, nem indított,de más okok miatt végül császár lett.
2010. okt. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, normális ez így. Ha már betöltötted a 40. hetet akkor nem is okoz gondot ha beindítják a szülést. Ez valahol elővigyázatosság is, hiszen ugye eleve kérdéses, hogy valóban a 40. hétben vagy-e (beágyazódás ideje miatt több hét csúszás is lehet). Van ahol 1 hetet vagy annál többet is várnak míg beindítják.

Én egy tapasztalatot tudok. Bátyám annak idején 2 nap után, beindított szüléssel született. Olyan állapotban volt a magzatvíz, hogy ha egy napot is várnak akkor szinte biztos, hogy szellemileg sérül. Pedig csak két nappal volt túl hordva. Az nem sok. Ez mondjuk 23 éve volt, de 4 éve egyik rokonoméknál is hasonló helyzet állt fent.

2010. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a 40. hetemen voltam a vizsgálaton, de zárva volt a méhszájam, így nem tudott megvizsgálni.

Rá két napra mentem, akkor picurit már nyitva volt. Ez be is indította a szülést, rá pár órára már mentünk is vissza :)

A legtöbb esetben ez a matatás beindítja, úgyhogy készülj!

És ne ijedj meg, ha kicsit majd véres lesz a bugyid/én majdnem frászt kaptam, de megnyugtattak!


Könnyű szülést!

2010. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyelőre nem tudok róla hogy baja lenne a babának,de nem tudom mit várhatok
2010. okt. 22. 17:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!