Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama, aki a...

Van itt olyan kismama, aki a napokra van kiírva, de még semmi jele, hogy ki akarna bújni a csöppség? Esetleg akinek már el is múlt a kiírás napja?

Figyelt kérdés
Meddig hagyják túlhordani nálatok?Nagyon türelmetlenek vagytok már?
2011. máj. 19. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, én csak 25-re, de még semmi.

Volt már ugyan riadalom vagy négyszer, de nem történt semmi.

Tegnap hirtelen bedagadt a lábam, azelőtt nem mozdult, akármit csináltam vele vagy negyed órán át, aztán már volt 3* 10 perces, de abbamaradt... :-)

Már nagyon várom!

2011. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja, és egy hetet várnak a kiírt időpont után.
2011. máj. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Hát én holnapra vagyok kiírva,de az NST semmi fájástevékenységet nem mutatott.Mennyi a méhszáj-érétked?Enyém 2111,de pl.még a nyákdugóval sem találkoztam.Minden nap sétálok nem is keveset,szedem a homeós bogyókat.Te szedsz ilyesmit,vagy iszol málnalevél teát?
2011. máj. 19. 10:15
 4/16 anonim ***** válasza:

Megint én.

Az az igazság, hogy én sem jelzek fájást. Vagy ha ki is ugrik, én nem érzek semmit. Sajnos anyám ugyanígy volt, mondták, hogy most van fájása, azt mondja, neki ugyan nincs :-) Csak szerencséje volt, hogy épp vizsgálaton volt, és benn maradt szülni. Ettől félek, mi van, ha nem fogom tudni, hogy menni kell :-)

A méhszájam a 36. héttől 1110, de nem változik. A lepény I. fokban érett, a baba (legalábbis a hasam) jó nagy!

A keményedést nem nagyon tudom, hogy mi... Frontkor nagyon tud húzódozni, az biztos.

A baba szokásos módon aktív, semmi extra.. A vizesedésem is elmúlt másnap reggelre.

Fekvés közben megfordulni már nagyon rossz, majd meg fulladok.

A málnalevél teát tegnapelőtt kezdtem csak inni, mert megláttam a gyógyszertárban. És jó, hogy mondod a homeos bogyókat, mert vannak, az egyiket talán már kezdeni kéne.

Mindjárt elő is veszem.

Kislányom lesz, legalábbis remélem, mert már van rózsaszín csipkés fodros rácsvédője, és a falvédő is nagyon csajos, amit épp most raktunk fel :-)

Neked?

2011. máj. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is holnapra vagyok kiírva de még nem akar beindulni semmi!:-(

Nagyon várom már,második baba lesz és szeretnék már túl lenni rajta és jönni hazafelé a "nagylányomhoz"(2 éves).Pedig nekem már majdnem minden nap vannak jóslók de mindig elmúlik,van,hogy egy órán keresztül nem rendszeres fájásaim vannak,van,hogy csak fájok de nincs szünet közte csak fáj a hasam alul,mint mensesnél.De semmi komolyabb!

Nálunk sajnos ha minden rendben,akkor 2 hétig hagyják túlhordani!Még belegondolni is rossz!

Kitartás mindenkinek!

2011. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a beszámolót!Nálunk is 2 hétig hagyják túlhordani,de én abba beleőrülnék:))Főleg hogy első baba lesz.Emiatt is nem tudom,vajon mit kellene érezni,mert néha vannak ilyen menszi-szerű derékfájások,néha keményedés,de abbamarad hamar.Írjatok,ha indul valami!:))
2011. máj. 19. 16:36
 7/16 A kérdező kommentje:
Nah,valakinél valami változás?Nálunk még mindig semmi..:((
2011. máj. 21. 13:28
 8/16 anonim ***** válasza:

1-2-3. vagyok :-) Már nagyon be vagyok sózva, látod?

Tegnap voltam dokinál, semmi extra fájás, méhszáj egy ujjnyi, de még vaskos.

Azt mondta, a kiírt szerda nagyon valószínű.

De leírta nekem a bábakoktél receptjét, amit kedden a reggeli után egy órával kell elfogyasztanom.

Azt mondta, hasmenésem lesz, és ilyen méhszáj mellett van nagy esély, hogy beindítja.

Ha nem, akkor szerdán menjek be hozzá reggel, akkor megfurkál az ujjával újra :-)

Most is ezt csinálta, azt mondta, leválasztja a burkot a méhszájról, és "vakargatta" a baba fejét.

Gondolom, némi érdeke fűződik ehhez az egészhez, akkor lesz ügyeletes, vagy ilyesmi.

Nem baj, megcsinálom, biztos elég érett lesz már a baba. És tényleg akkor telik le a fogantatástól számított 280 nap.

2011. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát az a baj,hogy én a fogantatás idejét nem tudom,ugyanis akkor volt a férjem szabadságon,nyaraltunk,így abban az időszakban minden nap együtt voltunk,ráadásul a ciklusom is kiszámíthatatlan volt.Engem nem piszkál a dokim szerencsére.Nem fáj mikor matat ott bent?
2011. máj. 21. 19:00
 10/16 anonim ***** válasza:
Először azt mondtam, hogy fáj, de aztán azt, hogy inkább csak furcsa. Végül is nem fáj, csak ismeretlen érzés, ami sosem jó először. Azért nyüszítettem közben egy kicsit, nehogy bedurvuljon. Nő egyébként az orvos, úgyhogy elég együttérzőln szokott cselekedni :-)
2011. máj. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!