Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan kismama, aki a...

Van itt olyan kismama, aki a napokra van kiírva, de még semmi jele, hogy ki akarna bújni a csöppség? Esetleg akinek már el is múlt a kiírás napja?

Figyelt kérdés
Meddig hagyják túlhordani nálatok?Nagyon türelmetlenek vagytok már?
2011. máj. 19. 09:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nah most már ide azzal a bábakoktél recepttel,mert semmi nem történik:))Nst-n voltam ma,mutatott fájástevékenységet,de 50-nél nem net följebb.Szülésznő szexet javasolt,nem tágultam egy dekát sem.Te hogy állsz kedves utolsó?
2011. máj. 22. 13:59
 12/16 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok :-)

Ma reggel távozott a nyákdugó egy 4*1 cm barna zselés folyásos formában. Még mindig maszatolgat (bocsi).

Úgyhogy szerintem is reális lesz a szerda.

Ma már leírtam ezeket más kérdésekre, de hátha nem olvastad :-)

Szóval recept:

- 2 dl sárgabaracklé (nekem 40%-os van)

- 1 gyűszűnyi pálinka (nekem Fütyülős barack)

- 2-3 evőkanál ricinus olaj (gyógyszertár - inkább más vegye, nehogy kifogj egy ellenes gyógyszertárost)

Reggeli után egy órával kell elfogyasztani, hogy ne csak üres görcsök legyenek, nagy hasmenést okoz.

Vagy bejön, vagy nem...

2011. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Megint én.

Azért beszélj a szülésznőddel, nehogy ők olyanok legyenek, akik ez ellen vannak, aztán ciki lesz bevallanod, hogy ezt tetted :-)

2011. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Semmi rosszat nem tettem,megindult magától,23-án megszületett a drága kicsi lányom.És te??Babázol már??

2011. máj. 27. 21:40
 15/16 anonim ***** válasza:

25-én, a bábakoktél utáni reggel megszületett!

Kislány, gyönyörű! Imádom :-)

Gyorsan szültem!

Gratulálok, jó egészséget nektek!

2011. máj. 29. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi!Én is gratulálok nektek!Remélem nem haragszik a kiscsaj,hogy kilakoltattad:))Jó egészséget és sok boldogságot!!
2011. máj. 29. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!