Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezt nem hiszem el, ilyen is...

Ezt nem hiszem el, ilyen is van? A barátnőm ma tudta meg, hogy kismama,10 hetes körüli, de a múlt héten múlt el a vérzése! Nem is tervezték gumival védekeznek.

Figyelt kérdés

Egyszerű rákszűrésre ment csak el, és kismamaként jött ki. Teljesen lehidalt.

Nemmellékesen mi 3 éve szeretnénk és nem is jön össze. Ez igazságtalan, Ő meg lehet el is fogja vetetni!


2011. máj. 3. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Előfordulhat! Barátnőmmel az anyukája 5 hónapig menstruált. Kevesebb volt neki, de annyi gondja volt éppen akkor, hogy nem nagyon figyelgette. Két hónapos elmúlt, amikor rájött,mert akkor kezdődtek a rosszullétek!
2011. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint lehetek terhes, ha meg volt? Tegnap múlt el a vérzésem, lehet kéne tesztet venni:()
2011. máj. 3. 15:05
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehetsz! De azért ez ritka! De ha van valami tüneted,akkor csinálhatsz! De azért menstruáció alatt nem a rendes mensit kell érteni. Ilyenkor a vérzés jóval kevesebb, vagy rövidebb ideig tart.

Ha nincs tüneted felesleges tesztelni,mert akkor minden mensi után csinálhatnál egyet!

2011. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Lehetséges! Van aki 2-3 hónapig menstruál mialatt terhes.

Azért, mert ő teherbe esett - független attól, hogy tervezték -e és elvetetik-e - ne haragudj rá.

Nem hinném, hogy neked fordított helyzetben jól esne, ha emiatt haragudnál és kiakadnál rá.

Támogasd a döntésébe, elvileg azért vagytok barátnők. Ne pedig a féltékenység legyen benned.

Ennyi erővel, akkor minden nőt utálj a környezetedben, mert terhes vagy gyereke van, mert neked/nektek egyenlőre nem jött össze.

Elhiszem, hogy kivagy bukva és kétségbe vagy esve, hogy netán nem lehet, de akkor se legyél ilyen bunkó (már bocsánat).

2011. máj. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha elszeretné vetetni akkor mond meg neki hogy ne tegye mert te szívesen felnevelnéd.
2011. máj. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem haragszok rá csak az élet igazságtalan!
2011. máj. 3. 15:14
 7/11 Fanny89 ***** válasza:
66%
Ebben egyet értek !!! Az élet igazságtalan! Aki szeretne,gondját viselné, dédelgetné annak nem adatik meg vagy csak nagyon sokára , mikor már a reményt is elvesztette(jobb esetben) aki meg nem szeretne,annak bezzeg...és felháborító amiket hallunk hogy egy ilyen csöppséggel miket csinálnak.
2011. máj. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
De még mennyire igazságtalan. Velem is, mi is babát szeretnénk, de nem jött még eddig(hozzáteszem nem is régóta próbálkozunk mindössze 3 hónap), de olyan sok van aki nem szeretne és csakúgy jön. Remélem mihamarabb babásak leszünk.Drukkolok Neked!
2011. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Hát elég igazságtalan! Én is tudnék példákat mondani hogy mi házasok vagyunk két éve vártunk a babára, másnak meg csak úgy "becsúszott"! Hát mondtam neki, hogy becsúszott neked valami, azért lettél terhes! És mire szülte meg? A semmire, mert a pasija elhagyta egyedül neveli a gyereket és nem tudja megadni a dolgokat! Ugyhogy tényleg igazságtalan. Nekünk is a második lombik sikerült csak! De rengetegen vannak, akik még több ideje próbálkoznak sikertelenül.


A többinek meg csak úgy "becsúszik"

2011. máj. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazatok van, igazságtalan az élet, csak tudjátok az is rossz, hogy már az is félve mondja el, aki esetleg tervezte és sikerült. Barátnőméknél két éve nem jön a baba. Nekünk most az első hónapban sikerült. Nem, nem dörgöltem az orra alá, megkérdezte,hogy hogy állunk babaügyileg. Mondtam,hogy 7 hetes vagyok. Először eljátszotta,hogy örül. Pedig nem vártam el, én fordított esetben, sírva is fakadtam volna. Utána meg a hátunk mögött elkezdett mindenfélét mondani.

Nem gondolom,hogy elnézést kellene kérnem, mert akkor szerencsém volt,hogy elsőre összejött. Én azt érzem kicsit igazságtalannak,hogy ezért bántani kell valakit!

2011. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!