Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés után 4-6...

Hüvelyi szülés után 4-6 héttel milyen volt a nemi szervetek kinézete? Normális ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
5 hete szültem, és csak a napokban mertem megnézni a nemi szervemet. A hugycső- és hüvelybemenet sokkal beljebb van, mint volt (kb. 1cm-rel), a bejárat előtt pedig apró kis kinövések vannak. Más is tapasztalt ilyet? Fog még változni? Miért van beljebb a bemenet?
2010. jan. 22. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a húgycső és hüvelybemenet között látom, érzem a bordázott hüvelyfalamat...:( 10 hete szültem, magától nem fog visszaváltozni az biztos!

Mindenesetre a 6 hetes kontrollosok referáljanak, hogy mit mondott a doki! Köszi!

2010. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

én is láttam a bordázott hüvelyfalat... :S na meg a gátam nagyon feszes, remélem majd idővel helyre jön, mert így gondok lesznek a férjemmel...

8 hete szültem

2010. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Látom, hogy már 3 éves a kérdés, de ha valaki esetleg idetéved. Mi történt veletek? Mi volt a vizsgálatokon? Visszaálltak azóta a dolgok? Én most járok ebben a cipőben!!!
2013. jan. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
.
2020. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
...
2022. febr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kisóóóó válasza:
Na mi lett veletek csajok? :D
2022. máj. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!