Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hüvelyi szülés után 4-6...

Hüvelyi szülés után 4-6 héttel milyen volt a nemi szervetek kinézete? Normális ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
5 hete szültem, és csak a napokban mertem megnézni a nemi szervemet. A hugycső- és hüvelybemenet sokkal beljebb van, mint volt (kb. 1cm-rel), a bejárat előtt pedig apró kis kinövések vannak. Más is tapasztalt ilyet? Fog még változni? Miért van beljebb a bemenet?
2010. jan. 22. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Na hogy én mit láttam? Kék,zöld vörös színű foltokat,én azt mondtam ha ez nem fog elmúlni lelövöm magamat. Ja és még a metszés helye, az sem volt ám kutya. De minden helyre jött. Megnyugtattalak?????:::::)))))
2010. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Hát nem igazán! :)

És mennyi idő telt el, mire minden rendbe jött?

2010. jan. 22. 17:07
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Én nem mertem megnézni, elég volt az, amit mosakodáskor éreztem:)

17 hónapos a fiam, mára már tökéletes, jobb, mint volt:D

2010. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Arra tippelek, hogy megereszkedett a mellső hüvelyfalad és kitüremkedik. Intimtorna! A kis vadhúsok meg azért láthatóak, mert tágabb lettél. Ha adsz elérhetőséget, írok privit!
2010. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyre jön idővel.
2010. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
19-53-asnak! Nem ereszkedett meg szerintem, pont ez az, hogy nem kitüremkedett, hanem beljebb van, mint volt. Az intimtornát már évek óta űzöm! Nem is tudom mi lett volna nélküle.
2010. jan. 22. 20:45
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 20.-án volt 6 hete, hogy szültem, és én is pont ma este néztem meg, hogy milyen. Nekem olyan, mintha a hüvelybemenet egyik fala be lenne dagadva, legalábbis remélem, hogy az, és nem a méhem süllyedt le, mert 4650-es babát szültem hüvelyi úton, és olvastam erről egypár cikket. Még nem voltam a 6 hetes kontrolon, de izgulok, hogy mi lesz, mit mond a doki rá. Remélem hogy, ha nem is lesz teljesen olyan, mint amilyen volt, de azért minden rendben lesz idővel!!!
2010. jan. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
hát az enyém cafatul nézett ki.... összesen kivül belül 20 varratom volt. mára mintha misem törpént volna... szakdtam. 3 hós babóca
2010. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bátrak vagytok, hogy meg mertétek nézni :) Én 2 gyereket szültem, de egyiknél sem mertem megnézni, na de majd a következőnél bátrabb leszek és megnézem. Az elsőnél átvágtak egy ideget és azóta sem érzem teljesen az egyik felemet, hetekig gyógyultam és tapintásra nagyon csúnya volt, meg gondolom kinézetre is mert gátkezelésen mindig említették még a kórzházba :( Na, de most már teljesen a helyén van minden kinézetre. Csak a heg látszik (azt meg mertem nézni)meg ez az érzékenység rossz, dehát sajnos az már nem fog rendbe jönni. Gondolom te is mész 6 hetes vizsgálatra, ha aggaszt a dolog mindenképpen kérdezz rá a nőgyógyászodtól!
2010. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem minden oké volt, olyan szép felszívódó varratot kaptam, hogy mikor megnéztem, nem tudtam, hol vagyok vágva, úgy kellett megkeresni. :) Viszont ami nálam is "érdekesen" nézett ki, az a hüvelyem. Minden egyes belső bordázatát láttam a tükörből! Jézusom, mondom mi ez??? Hát ennyire előre esett a "dolog". Azt tudtam eddig is, hogy a hüvely belülről bordás, de hogy ezt így élőben látni ilyen furcsa... :) 9 hetes baba anyukája
2010. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!