Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mensi szerű görcsök, derékfájá...

Mensi szerű görcsök, derékfájás. Hajnal 5-kor kezdődött és azóta is kitart. Elmúlhat vagy készüljek a szülésre?

Figyelt kérdés
37 hetes vagyok.A görcsök nagyon kellemetlenek de még elviselhetőek.Talán csak josló?
2010. jan. 22. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ülj be egy kád vízbe, ha elmúlik akkor jósló. Ha nem, inkább erősödik, akkor lassan készülődj! Nézd az órát, 5 perceseknél indulás a kórházba. Nagyon drukkolok!!! Könnyű szülést!


Majd írd meg mi volt:))

2010. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jön,legalább 1-1,5 percig tart,majd elmúlik de újra jön,akkor biztos,hogy szülési.
2010. jan. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ugyan így kezdődött nálam is, aztán kicsit elhúzódott a szülés, és így 38hetes lettem, mikor megszületett a fiam:) 18óra vajúdás:):S

Ha rendszerszereződnek a fájások, akkor szerintem egy ctg erejéig keresd fel a nődokid,

Bár egy "futás" kórházi pakkot kitennék az ajtó elé:) papucs,2 hálóing(ha adnak szülő ruhát, akkor elég egy, ha nem, akkor 2, egy bugyi, 1 betét, törölköző, inni és pohár, valami csoki:) a többit viszik utánad

2010. jan. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!11 körül elmúltak a görcsök.3körül ismét jelentkeztek.Csináltam egy kádfürdőt de nem vettem észre változást.A görcsök folyamatossak nincs köztük szünet és picit fáj.Ez a 2.terhességem.Az elsőnél jöttek az 5 perces fájások és mentem szülni.Azért nem tudom,hogy most mi van mer az nem ilyen volt.

Nem jó ez a várakozás.:(

2010. jan. 22. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!