Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt aki vitt be valamilyen...

Volt aki vitt be valamilyen zenet a szulesre?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit? Jo volt?
2010. jan. 20. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálam nem én hoztam a zenét, hanem a szülésznő. De igazából csak a szülés után tűnt fel amikor már varrtak, hogy szólt végig a zene és narancsillat volt. Szülés/vajúdás alatt annyira magamon kívül voltam, hogy fel sem nagyon fogtam mi történik.
2010. jan. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk mondták, hogy lehet vinni cd-t, úgyhogy 3-at kapásból vittem, amit itthon is hallgattam: Szinetár-Bereczki két cd-je, meg a mammamia zenéje. A szülésznő cserélgette. Amíg virgonckodtam a vajúdás alatt, jó volt, aztán mikor már kemények voltak a fájások, mindegy volt. De azért akkor is hallottam hogy ment a zene. Szülés alatt nem tudom, hogy ment e, nem emlékszem, bár a szülésznő nem rohant ki kicserélni a cd-t. :o)
2010. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vittem be MP3-at fülhallgatóval (egyedül vajúdtam is meg szültem is)és a kedvenc zenémet a Nightwisht elkezdtem hallgatni, de mivel nyomtak oxytocinnal, nem nagyon volt kedvem hallgatni, mert egy órán belül 2 perces fájásaim lettek. szóval nem sok hasznát vettem.
2010. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat nektek es gratulalok a babaitokhoz!

en azt hiszem kovi szabolcs relaxalo cd-jet viszem majd be(hatha segit)!

32km

2010. jan. 22. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!