Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán fogok szülni....

Kistarcsán fogok szülni. Lehet inni vajúdás alatt? Hogy készüljek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 9. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Miért ne lehetne?
2008. aug. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én Szhely-en szültem,nekem mindig csak egy kortyot engetek inni.Azt mondták hogy ha császára kerül a sor akkor gond lenne,hogy elötte ittam.Habár azt nem tudom miért.Biztos mondták akkor,csak már nem emlékszem:)
2008. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ha legközelebb a kórházban jársz valamilyen vizsgálat folytán, "szaladj" be a szülészeti részlegre, az ott ügyelő szülésznő választ ad a kérdésedre. Én is ott fogok szülni, a második NST-vizsgálatnál meglátogattam a "kismama-részleget":) és kérdésekkel bombáztam a személyzetet.:)


39. hetes kismama

2008. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

ott szültem 6 hete és én vittem magammal szőlőcukrot és ásványvizet. Nem kérdezte senki sem, hogy miért iszom vajúdás alatt. Nem mondták, hogy nem szabad. Sőt ennek köszönhetően szülés után spontán tudtam pisilni. mert nem száradtam ki közben.

Vigyél nyugodtan, úgy is szólnak, ha nem szabad.

2008. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 3 hónapja szültem ott. Mindenképp vigyél magaddal szénsavmentes ásványvizet a szülőszobára, legjobb a fél literes mert szülés elött, és utánna is nagyon kell, hogy ne kelljen katéterezni. Egy kis táskába készítsd össze amit majd rád adnak szülés után, alsónemű, hállóing, betét, törölköző, és kb 2x fél liter víz+ telefon, és azt vidd be a szülőszobára!

2008. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! Már túl vagyok rajta, 11-én megszületett a kislányom! :-)
2008. aug. 19. 12:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Boldog babázást!! Utolsó válaszoló
2008. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nektek is sok boldogságot kívánok!
2008. aug. 25. 07:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!