Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon vajudás alatt lehet...

Vácon vajudás alatt lehet inni vagy enni egy műzlit?

Figyelt kérdés
Mit érdemes még magammal vinni a vajudás idejére?
2009. dec. 21. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
semmit nem szabad enni sem és inni sem. nem csak Vácon, hanem sehol máshol sem, mert nem lehet előre tudni, hogy nem-e vészhelyzet lép fel és altatni kell... De biztos, hogy nem fogsz éhen halni, kisebb gondod is nagyobb lesz annál, mint hogy ennél vagy innál valamit.Ja és szerintem lesz bekötve infúzió, az a folyadékhiányt pótolni fogja. Én vittem be MP3-at zenét hallgatni, de amikor sűrűsödtek a fájások, akkor már idegesített, uh nem sokáig hallgattam.
2009. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez kegyetlenség hogy nem lehet enni, és inni sem, azért gondoljunk bele x órát szenvedsz és ott porzik a veséd.? Hát nem tudom elég hülye megoldás. És akkor csodálkozunk ha nem marad erőnk. off
2009. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Inni lehet! Mindenhol! De csakis bubimentes ásványvizet! A szülésznő is felhívta a figyelmemet arra, hogy igyak! Enni viszont nem lehet, de ha nagy fájásaid vannak, eszedbe sem jut majd, hogy éhes vagy.
2009. dec. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a dél-pestiben szültem 3 hete,vizet pár kortyot lehetett inni,mellette szőlőcukrot enni.
2009. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!