Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Az ÁEK-ba milyen cuccot kell...

Az ÁEK-ba milyen cuccot kell vinni a kispapáknak? Papucs az oké. De kell valami a papucsra? Az a hálós bigyó, az kell rá? És miket lehet vajúdás közben enni, inni?

Figyelt kérdés
Csokit,kekszet azt olvastam,hogy lehet..De inni mindegy,hogy mit iszom?
2009. júl. 19. 07:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én ott szültem márciusban, és a szülőszoba látogatáson azt ajánlották, hogy szénsavmentes ásványvizet és szűrt almalevet vigyünk. Én csak a vizet kívántam, de azt nagyon. Elég meleg volt a szülőszobán, a torkom állandóan száraz volt. Amit még tudok ajánlani, hogy legyen nálatok egy kisebb törölköző, amit meg lehet nedvesíteni. Nekem annyira melegem volt egy-egy fájás után, hogy attól voltam rosszul, a párom törölgette ilyenkor az arcomat meg a nyakamat a vizes törcsivel, és egyből jobb lett, nekem ez segített a legtöbbet. A kispapának papucson kívül nem kell vinnie semmit. Ha nem visz papucsot, akkor kap a cipőjére egy gumis zacsicipőt, és abban is lehet nyugodtan.
2009. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oké,köszi.


Akkor a kisebb törcsit nem felejtem el.. :)

De nem kell a kispapának ilyen hálós,vagy nem tudom milyen valamit felvennie,mikor bent lesz majd velem? Mintha említettek volna valami hasonlót,hogy a patikában lehet beszerezni...

2009. júl. 19. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem, az ÁEK-be sima szüléshez nem kell vinnie semmilyen extra felszerelést (császárnál nem tudom, mi a helyzet). Van olyan kórház, ahol kérik, itt nem. Hány hetes vagy?

előző voltam

2009. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Császárnál ráadnak egy zöld köpenyt, fel kell vennie egy lábzsákot és a fejére egy sapkát, és üvegfalon keresztül nézheti. Annyit lát majd, amit épp nem takarnak a dokik. Én októberben szültem így, programozott császár volt (:S), de nem akarom tudni, mit látott.

Viszont a baba mellett volt végig, majdnem el is felejtett fényképezni, miközben nézte, hogy tisztogatják, öltöztetik.

2009. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi neked is a válaszod!


Remélem tudunk majd azért természetes úton szülni.

De ha nem,akkor ezeket meg úgyis ott adják gondolom...


Jó babázást neked!

2009. júl. 19. 14:59
 6/8 A kérdező kommentje:

Jajjj...nem figyeltem,csak az utolsó választ hirtelen...:(

Épp most néztem meg a volt MÁV kórház honlapján,hogy miket is kell vinni,és ott írják a paparuhát...Viszont amikor voltunk szülőszobalátogatáson,akkor ott mondták,hogy már nem minden úgy van,ahogy azon a honlapon,csak még nem tudták frissíteni...


De köszi mégegyszer!:)

Most meg épp azon gondolkodom,hogy tányért az evőeszközön kívül kell-e vinni...a listán nem szerepel...asszem azt azért nem viszek....

2009. júl. 19. 15:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Tányért szerintem a kórházba érdemes vinni, mert a vacsihoz meg a reggelihez nem adnak tányért, csak egy szalvétát.

első voltam

2009. júl. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
oké,köszi,akkor azt is rakok be..:)
2009. júl. 20. 07:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!