Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szeretnék egy hetet ráhúzni a...

Szeretnék egy hetet ráhúzni a Babámmal. Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Arra nagyon sok praktika van, hogy hogy indítsuk be a szülést! De arra, hogy ne induljon be van valami? Én már megbeszéltem vele, hogy még egy hetet bennt kellene laknia, de hát ki tudja.
2010. jan. 18. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajna nem lehet befolyásolni!Ha jönni akar jönni fog!!
2010. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet befolyásolni. Én 8 nappal a kiírt nap után szültem, indították. Azt mindenképpen kell, hogy tudd, a túlhordás éppúgy rejt veszélyeket, mint a koraszülés. A doki felelőssége is nagy, hogy mikor indítja meg. Ilyenkor már elöregszik a méhlepény, ami ugye normális, DE!!! A fájásokat a lepénynek bírnia kell, mert ha előbb leválik, mint ahogy a baba megvan, akkor az végzetes lehet. Szóval, szerintem örlj neki, ha a babád időben születik!!!
2010. jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ne értsetek ám félre, nem minden áron!!!! Ha minden rendben van csak akkor, a Babám a világon mindennél fontosabb!
2010. jan. 18. 20:48
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Magnézium gátolja a fájások beindulását, mert izomlazító. Ezért a 36. hét után már nem javasolják a szedését. Talán szedd egy kicsit tovább.
2010. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Aranyos a kérdésed!Nem hallottam olyan kismamát aki inkább késöbb szeretné megszülni a kiírt időhöz képest.Én sem tudok más praktikát mint hogy beszéld meg vele.:)
2010. jan. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért szeretnéd hogy egy héttel tovább legyen pocakbérlőd? Apa nem ér rá, vagy a születési dátum miatt?


Én nem szerettem volna, nagyon nem túlhordani, de a végét is kivártam volna, szóval nem sürgettük.

Mi is megbeszétük vele, hogy pénteken jöjjön (a dátum miatt), az 39+4 hét lett volna. A pénteket megértette, viszont egy héttel korábban jött a Drágám :o))

2010. jan. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, és praktikát a túlhordásra én sem tudok, ha szeretne jönni, akkor jönni fog! Gondolom, ekkor már nem tartanád vissza, csak abban szeretnéd befolyásolni, hogy egy héttel később szeressen megszületni :o))

Előző voltam

2010. jan. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Apa miatt! Egyébként ha jön, akkor jön nincs vele gond. Elvileg már csak pár nap! :-) Nagyon várjuk már! Nagyon-nagyon!!!!
2010. jan. 19. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!