Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szerintetek így mennyit fogok...

Szerintetek így mennyit fogok ráhúzni? Vagy szülhetek így is még időben? V@n olyan @kinek minden előjel nélkül indúlt be a szülés?

Figyelt kérdés
39+4 hetes vagyok...ma null fájást mutatott a gép és még nem is tágultam....semmi jele szülésnek....
2011. jún. 24. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csütörtökön voltam uh és dokinál. Azt mondta még akár 3 hét is lehet. Szombat éjjel mentem szülni.
2011. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja és a ctg nem mutatott fájást sem csütörtökön.
2011. jún. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy a gép mit mutatott, semmit se jelent, főleg, hogy sokszor rosszul is értelmezik ( [link]

Attól, hogy most még semmi jele a szülésnek,akár néhány óra múlva is beindulhat. Ismerek olyat, aki délelőtt volt ellenőrzésen, csináltak neki NST-t is, majd a doki hazaküldte, hogy itt még sokáig nem lesz semmi... Aztán hazaértek (30 km), elkezdett főzni és egyszer csak megrepedt a burok... mehettek is vissza :)

2011. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen, nekem :)

vasárnapra voltam kiírva, előtte pár nappal volt az utolsó nst, semmi nem volt,

aztán nem történt semmi vasárnap sem, nem voltak jóslófájások sem

aztán hétfőn reggel 5 perces fájásokra ébredtem :)

nem ment el a nyákdugó, és a víz sem

kb fél 9-kor mentünk be a kórházba, és az elején olyan gyorsan tágultam, hogy azt mondták délre gyerek lesz

(aztán nem lett, csak délután 5-re császárral, de ez már nem lényeg most)

2011. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

38+3nál, éppen délutáni szunyóka volt (első baba), mikor egyszer csak pattanás, aztán elfolyt a víz. Reggelig csak megfigyletek, aztán oxi, aztán délután 4kor császár.

Szóval gondolom, hogy véletlen repedt meg, már 3700g volt. De semmi előjel nem volt.

2011. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem időre szülsz :)

majd számolj be. könnyű szülést kívánok!

2011. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

remélem :)))


majd írok és köszi a válaszokat!!!

2011. jún. 24. 22:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Legkésőbb 1 hét múlva meglesz:) Én 40+6 hetesen szültem,azt hittem úgy maradok:) Elment a nyákdugó,másnap szültem.
2011. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!