Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha nem fizetek az orvosnak a...

Ha nem fizetek az orvosnak a szülésért (ügyeletes orvosnál szülök), várhatóan kevésbé lesznek velem lelkiismeretesek, ill. odafigyelők?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 18:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én ügyeletes orvosnál illetve szülésznőnél szültem, egy tündér volt mindkettő. Szülés után bejöttek a kórterembe is, h mi a helyzet. Előre semmiképp nem adnék pénzt, ügyeletesnek meg főleg nem.
2014. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát én ügyeletesnél szültem, és marha rendes volt a doki. Nagyon szép emlék maradt az egész, amit nem rontott el egy pökhendi nőgyógyász.

Minden nap bejött hozzám utána, kérdezte hogy vagyok, stb...

Látszik, hogy még fiatal, lelkes, tényleg tanulni akar.


Szóval, mint mindent, ezt is embere válogatja.

2014. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az ismeretségi körömben mostanában többen is szültek ügyeletesnél, azt mondták, hogy amikor megtudták nincs fogadott jobban figyeltek, és kedvesebbek is voltak (gondolom számítottak rá ha nincs fogadott nekik fog csurranni cseppenni) de eddig senki nem mondott negatív véleményt aki nem fogadott, én személy szerint nem fogadok, szerintem így is meg fog születni :)
2014. aug. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat! Én is úgy gondolom, mint az utolsó: "anélkül is megfog születni", szóval hogy elsősorban nem ezen múlik- csak szerettem volna megerősítést... Köszi!
2014. aug. 29. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!