Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek csak szivárgott a...

Akinek csak szivárgott a magzatvíz, az honnan tudta, hogy az már az?

Figyelt kérdés
Honnan tudtad, hogy az nem folyás, izzadság stb?

2014. aug. 12. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Én bent feküdtem már toxémiával a kórházban, amikor egyik este a gyógyszerek ellenére is nagyon felment a vérnyomásom, és mikor készültem a szülőszobára, akkor éreztem, hogy valami folyik. Izzadsággal nem lehetett összetéveszteni, mert az külsőleg érződik, én éreztem, hogy az a valami, ami folyik, az belőlem jön, belülről. Mondtam az orvosnak is, akik megnézték, megvizsgálták a mintát és mondták, hogy valóban magzatvíz.

A folyástól is kicsit másabb volt, valahogy ahhoz tudnám hasonlítani, mintha ha vizelet csurgott volna enyhén, csak nem a húgycsőből jött, hanem érezhetően a hüvelyből. Bocs a hülye megfogalmazásért, de így tudnám leírni.:)

2014. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szivárgott, nem jöttem rá, csak a kórházban mondták, hogy ez már az.
2014. aug. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én hajnalban arra keltem, hogy pisilnem kell. Elmentem wc-re, éreztem hogy gyengén csurog valami. Aztán utána pisiltem, és akkor jöttem rá, hogy ez a kettő nem ugyanaz és az előző a magzatvíz volt.
2014. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pisilést meg tudod szakítani, visszatartani, majd újra engeded. A magzatvíz ha folyik, azt nem tudod az izmaiddal "elzárni".

És valóban érezni, h az nem izzadtság, főleg ha ugye megtörlöd, beraksz egy betétet v felveszel egy tiszta bugyit, akkor izzadtság folyás kilőve.

2014. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam, csak gyanítottam. Egyetlen egy esetben szivárgott, ha a WC.n ülve előre dőltem egy kicsit, akkor az alá tartott wc-papír megtelt. Úgy, hogy előtte pisiltem persze.

Bementünk a kórházba, megvizsgáltak (persze háton fekve, teljesen más pozícióban), közölték hogy nincs szivárgás, menjek haza. De a szülésznő adott olyan tesztcsíkot, amivel ők is ellenőrzik, mondta, hogy a magzatvíztől zöldre kell színeződnie.

Haza mentünk, ráültem a wc-re, pisi, majd megint a "szokásos", alátettem a csíkot, zöld lett.

De annyira kiakadtam az egész procedúra elfárasztott és augusztus 20 is volt a kórház felé vezető út totál lezárva, hogy azt mondtam én nem megyek sehová, amíg nincsenek fájások.

Két nappal később hajnalban indult a szülésem.

2014. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!