Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vajon magzatviz szivárgott-e...

Vajon magzatviz szivárgott-e vagy vmi más? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Egy éjszaka feküdtem az ágyban és határozottan éreztem , h vmi viz távozik a hüvelyemből.Tuti , h nem pisiltem be.Eláztatta a bugyimat.Ez megtörtént 2x is.Azt gondoltam szülni fogok és vártam a fájást , de semmi.Ezt megelőzőleg 2 éjszaka jóslófájásaim voltak.Azóta semmi.Holnap megyek dokihoz.Lehet , h kinyilt a méhszájam?Aggódnom kéne?És ha igen , miért?37hkm
2011. ápr. 26. 18:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal kéne menni orvoshoz. Eddig hogy-hogy nem mentél?
2011. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mikor szivargott a tisztasagi betetem lett tele, atlatszo folyas. Fel orankent csereltem a tisztasagim, fel nap elteltevel el is folyt a magzatviz. Ha nem vizelet volt es olyan sok jott, szintelen, en mindenkepp felkerestem volna meg ma a dokit.
2011. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy a vized szivárog. Lehet, nem ártana elmenned az ügyeletre, bár nem sok mindent fognak veled csinálni. Görcseid nincsenek, a víz szivárgása meg nem elemi probléma.

5 hete szültem. Nekem elfolyt a vizem, és 16 óra múlva lett meg a baba. Ha ki is nyílt a méh szájad, a 37. héten ez már nem olyan gáz.

2011. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!