Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akkor most szivárog a magzatvíz?

Akkor most szivárog a magzatvíz?

Figyelt kérdés
Este fürdés után, pisilni se kellett semmi, csak érzetem , hogy kicsit nedves a bugyim, 2 picike csepp átlátszó, színtelen, szagtalan. Ez a magzatvíz lehet?
2010. jan. 13. 16:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem a magzatvíz sok, nem két pici csepp, nyugi!!!!
2010. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Figyeld, hogy növekszik-e, vagy marad ilyen.

Hány hetes vagy?

Én a második babámmal jártam így. Bementünk a kórházba, szülésznőm tesztcsíkkal megnézte, azt mondta ez nem az.

Kértem egy darab tesztcsíkot, hazamentünk. Otthon megint szivárgott. Teszteltem, elváltozott a színe...

Engem viszont annyira megviselt a "téves" indulás, hogy azt mondtam, amíg nincsenek fájások, én nem megyek sehová. Két nap múlva szültem...

2010. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Viszont ha marad ilyen, nem kell aggódnod, mert annyira pici a lyuk, hogy nem lesz semmi gond, védett a babád. Én annyit tettem, hogy már nem fürödtem, csak zuhanyoztam, és nem éltünk nemi életet...

második

2010. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

40 hetes vagyok, nemi életet már kb 3 hete nem élünk, bár az orvosom mindenki javasolja, hogy induljon már be a szülés, de a párom félt.

Nem azt mondtam, hogy elfolyt, hanem,hogy szivárog......ma nem éreztem, holnap megyek dokihoz.

2010. jan. 13. 16:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha ez furdes utan van, akkor nem magzatviz hanem csak az a viz ami a huvelyedben maradt.
2010. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok akadékoskodni, de a hüvelybe nem megy csakúgy be a víz, főleg nem zuhanyzásnál (felfelé!?)...


Szorítok Neked, hogy hamarosan induljon magától is, és ne legyen indítás!

Szép szülést!

második

2010. jan. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt olvastam és szerintem is működhet, hogy tegyél be papírzsepit, ha átázik magzatvíz, ha nem, csak foltot hagy, akkor "síma" folyás.
2010. jan. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez jó...ezt kipróbálom.


Köszönöm :)


Amúgy tudtok otthon természetes szülés beinditót..sajna a sex nem jött be, párom fél és nem mer én meg könyörögni nem akarok.

2010. jan. 13. 20:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia,nekem 2 nappal előbb szivárgott a magzatvíz,a tisztasági betétem mindig átázott!

A doki is tőlem kérdezte vizsgálatkor,hogy ez magzatvíz lehet?Én mondtam neki,doktor úr,ha maga is bizonytalan én hogyan tudhatnám,Jót derült azon,hogy így vissza mertem kérdezni!


Szülés napján már olyan hamar átázott,hogy tudtam akció lesz!

Fel is keltettem az éjszakás nővért(ekkor már benn kellett feküdnöm túlhordás miatt),aki annyit mondott,biztos megizzadtam!

Na,ekkor letoltam a bugyim,meglátta mennyire át van ázva,nyomban küldött a szülőszobára!Onnan már csak a homimért küldtek vissza!:-)


Ha még csak pici csepp,talán nem az,de ki tudja4

Könnyű szülést!

Szia

2010. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja,szülés beindító a lépcsőzés!Előző voltam
2010. jan. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!