Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha a magzatvíz szivárog,...

Ha a magzatvíz szivárog, akkor folyamatosan vagy csak időközönként?

Figyelt kérdés
39 hetes kismama vagyok. Pár napja azt érzem, hogy ha fekvésből vagy ülésből felállok, akkor folyik belőlem valami meleg vízszerűség. Ilyenkor átázik a tisztasági meg persze a bugyi is. Nem tudom hogy ez már a magzatvíz lehet-e. Holnap kell mennem nst-re. Várjak holnapig vagy menjek be ma a kórházba?
2011. júl. 20. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ma menj be, nézzenek meg. Ezen ne kockáztass.
2011. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is még ma menj be a kórházba, nézzek meg! Az a biztos!
2011. júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a burok megreped, akkor 24 órán belül a baba a külvilág felől fertőződhet. Ezért hosszas vajúdásnál antibiotikumot kap. Ha az antibiotikumot nem kapja meg, de bent marad a baba hosszú ideig, akkor lehet esélye betegségre.

Nem hiszem el, h a szülészek nem világosítják fel a kismamákat, ha vérzés, magzatvíz szivárgás észlelés, fájás van, akkor menjen be. Még akkor is ha nem vagy biztos, h az. Max kap az ember egy-két lecseszést, de legalább mindent megtett.

2011. júl. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem indultál el akkor menj!
2011. júl. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál, de nem a magzatvíz volt. Már két ujjnyira nyitva vagyok, viszont még haza engedett. Az nst-m jó, fájások nincsenek. A kórház csak pár perc és inkább azt választottam, hogy itthon könnyebb. A doki szerint nagy valószínűséggel találkozunk egy 24 órán belül. :)
2011. júl. 20. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló volt, mint neked én is szivárgásra gyanakodtam a 36. héten, be is mentem a kórházba... bent voltam 1 napot, de nem szivárgás volt, csak ilyenkor szokásos bő vizes folyás, végül 40. hétre szültem, bár igaz én akkor még viszonylag zárt voltam
2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!