Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mindenképpen kb.1órás fájásokk...

Mindenképpen kb.1órás fájásokkal kezdődik a szülés ha egyáltalán úgy kezdődik?

Figyelt kérdés
attól nem félek, hogy nem veszem észre mikor van itt az idő.... de onnantól még mindenképpen ugye órák telnek el, mire a szülőágyra kerülünk? arra vagyok kiváncsi, hogy a párom ugye nem tudja "lekésni"?
2010. jan. 12. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam rögtön 3-4 percesekkel indult, arra ébredtem hajnali 4 órakor. Nem kapkodtam, megfürdödtem, 7-re értünk be a kórházba, és fél 10-re a kezemben volt a babám.
2010. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sosem voltak 1 órás fájásaim :) De fölöslegesen aggódsz, nem megy olyan gyorsan a szülés :) Még a többedszer szült anyukáknak se pottyan ki néhány fájás után a baba (tapasztalat).Nekem pl. most utoljára kb. 5 perces fájásokkal kezdődött, mire a kórházba értünk (nem rohantam azonnal, jó 1-1,5 órát vártam) már 2 percesek voltak, de gyengék. Tágulni tágultam, de nem szenvedtem. Így is csak 5 óra múlva bújt ki a kislányom ( a kezdettől számítva)...pedig 4. baba :)
2010. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem egyből 3-4 perces fájásokkal indult, onnantól kezdve még 6 óra hossza volt, mire a kezdembe adták a fiamat
2010. jan. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem 10 percesekkel kezdődött délután 3-kor, és este 10.50-re lett meg a kicsi:)
2010. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első is 2 perces fájásokkal indult.:)Autó,bementünk a kórházba,adminisztráció,és már jött is.:)Az első fájástól számítva 1 óra 45 perc volt.
2010. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyből 5 perces fájásaim voltak. De még így is csak 6 óra múlva szültem meg a babámat. Nem hiszem, hogy lekésné a párod a nagy pillanatot, első szülésnél nem jellemző a gyorsaság. És hidd el, észre fogod venni, ha itt az idő!!
2010. jan. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia!

nekem is 5 percesekkel indult,de én akkor még a szülésznőt sem hívtam mert nekem nem tűnt sokkal erősebbnek mint addig(sokat jóslóztam)másfél óra múlva lettek 3 percesek,akkor telefonáltem,azt mondta kb 2 óra múlva induljunk,még a páromat is csak ekkor keltettem!

Szóval az egész fél 2-kor kezdődött és 9:25-re lett meg a kislányunk!és azt mondták nagyon gyors voltam(első babucink)

2010. jan. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En arra ebredtem hajnali fel hatkor h 5perces fajasaim vannak. Magzatviz nem folyt el. Fel8kor felebresztettem a parom,felhivtam a szulesznomet,aki javasolta h varjam meg az erosebb harom perces fajasokat. Lefurodtem,es 1/2 9re ertem be a korhazba. burkot repesztettek, 14:40re megvolt a kislanyunk. Feltem h nem fogom tudni h mikor van itt az ido, de erezni fogod! :) sok sikert es konnyu szulest
2010. jan. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam este 9 körül kezdődtek a fájások, egyből 4 percesek. Azt hittem csak jóslók. Lezuhanyoztam, sétálgattam, nem múlt el. Éjféltől 2 percenként jöttek, 1/2 2-kor szóltam a páromnak, hogy ha jósló, ha nem jósló, én nem bírom tovább, menjünk be a kórházba. Hívtam a szülésznőmet, 2-re beértünk, 1/2 4-kor megszületett a kislányunk. Boldog babavárást, könnyű szülést kívánok%
2010. jan. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!