Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon megíjedtem! Volt más...

Nagyon megíjedtem! Volt más is így?

Figyelt kérdés

37. heti labor eredményemen a vasam alacsony lett.A védőnő azt mondta,hogy szülés után még jobban lefog esni!

Akkor mit fognak csinálni szülés után??


2010. jan. 11. 11:17
 1/8 A kérdező kommentje:
Ugye ez miatt engednek természetesen szülni?
2010. jan. 11. 11:19
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire lett alacsony? Az se mindegy! Ha tényleg komoly vashiányod van, felírnak vastablettát. A szülés alatt és utána elég sok vért vesztesz, ez szédelgést, alacsonyabb vérnyomást okozhat. Ha akkor is kevés a vas, tovább szedetik ma vasat. Ha esetleg vészesen kevés (ami azért elég ritka), adnak vért.
2010. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vashiány nem ok a császárra.
2010. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon lennt volt a vasam és Maltofer fol-t kellett szednem,én császáros lettem,de nem emiatt :O) majd vasban gazdag étkezés javasolt/kell a szopi alatt mindenképp!
2010. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon alacsony volt a vasam, de nem kellett császár. Sőt, az egész vérképem egy téboly volt, emiatt is indítottak a 37. héten + diabeteses voltam, insulinnal. Ha így nem kellett császár, szerintem csak a vashiány miatt biztos, hogy nem indokolt!
2010. jan. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon alacsony volt a hemoglobinom, 95 g/l, és nekem vénásan adták a vasat, ferlicit injekciót kaptam 5 napon keresztül. Azóta már volt egy másik vérvétel, aminek még nem tudom az eredményét, de bízok benne, hogy mostmár jobb lesz a vérképem.
2010. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az én vérképem is botrányos. Olyan alacsony a vasam, vagyis olyan alacsony volt, hogy napi 3*2 neo-ferro-folgammát szedtem. Már helyre jött szépen, és így lecsökkent az adagom 2*1-re. Nem hiszem hogy e miatt nem szülhetnél természetes úton.

Én is szülhettem úgy , és most is úgy szeretnék.


31 hetes.

2010. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fel kellet javítania vérképemet a szülésig, de aztán végül annyi vért veszítettem, hogy addig nem engedtek haza, amíg nem kaptam vért.

Viszont utána elmút a gyengeség, kifáradás...

Ha nagyon rossz, kapsz vért.

2010. jan. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!