Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » CTG kérdés? Nagyon megijedtem!

CTG kérdés? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés

Hétfőn voltam kórházba CTG-n, szülésznő rakott rá és ő is vett le. Megnézte az eredményt, azt mondta jó közölte mikor menjek legközelebb és elköszöntünk.

Tegnap elmentem dokihoz SZTK alapon és közölte hogy ez nagyon nem jó mert végig fent van 180-on a kicsi pulzusa. ÉS azt mondta controll holnap. Most akkor mi van? A dokinak hiszek egyértelmű, de mi baj lehet vele, mármint a babával, milyen következmények lehetnek belőle? Ha ez is magas lesz akkor mi fog történni? Segítsetek, kétségbe vagyok esve!


2010. szept. 29. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét gyerekemmel magas volt a szívfrekvencia.Kérdeztem az orvosomat,hogy mitől van,választ nem igazán kaptam,csak annyit,hogy sok mindentől lehet,viszont állandóan CTGre kellett járnom.Két másik doki viszont csak annyit mondott,hogy ez egy ilyen pörgős gyerek,gondolom akkor nem olyan nagy volt a gond.Mindkettő egészségesen született,semmi probléma nem volt a szülésnél sem.

Nyugodj meg,biztos veletek is minden oké lesz!

2010. szept. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hááát az én babámnak 180-200 között állandósult. Engem azonnal császároztak...
2010. szept. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Voltál azóta CTG-n?Milyen eredmény lett?Mit mondtak?
2010. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen tegnap voltam, de itt helyben SZTK-ba! Ez most jó lett... Nem tudom? Létezik hogy a két ctg másképp működik? Ha kórházba csinálják mindig több, "rosszabb" az eredmény. Mikor meg itt helyben akkor mindig vagy csak nagyon ritkán ugrik fel 170 re!
2010. okt. 1. 18:34
 5/6 A kérdező kommentje:
* Mikor meg itt helyben akkor mindig jó, és csak nagyon ritkán ugrik fel 170 re!
2010. okt. 1. 18:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Megtudtad azóta esetleg, mi baj lehet a magas szívfrekvenciából? Nálam is magasat mértek, egyfolytában tombolt a baba. Aztán újabb vizsgálatnál (még aznap) normális értékek lettek.
2010. okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!