Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Február elejére van kiírva...

Február elejére van kiírva valaki? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Február 2-re vagyunk kiírva,de a 4d-s előbb jósolta:január 20-ra.Majd eldönti a kisasszony,hogy mikor akar kibújni.Már nem bánnám.Minden össze van készítve,már csak be kell tenni a kiságyba, ha hazajövünk.A pénzünk nekünk is elfogyott,úgyhogy kénytelenek voltunk hitelt felvenni,mert még sok minden hiányzott:-(


Kedves utolsó válaszoló!Ne keseredj már el ennyire,minden oké lesz.Írj,ha gondolod,Én is elég sokat vagyok egyedül.Ne szomorkodj!!:-)))))))))))))

Nemsoká Babázunk!!!!!


amúgy már Én is nehezen viselem,egyre nyűgösebb vagyok,nem alszok semmit,fáradt vagyok,vizesedik nagyon a lábam,nem tudok lehajolni.

Ja meg úgy néz ki hogy farfekvéses a drágám,és nem is kicsi,úgyhogy attól tartok császár lesz a vége.De még talán befordul célirányba:-))))

Ha meg nem,akkor így jártunk.Csak kibírjuk azt is.Könnyű szülést,jó Babázást mindenkinek!!

37+5

2010. jan. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Zsófi lesz a neve.

utolsó

2010. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én elég későre, febr 17-re vagyok kiírva papíron, de uh alapján mondtak márc 2.-t is. Szerintem viszont február közepén megérkezik hozzánk a pici lány, aki egyébként már a 27. héten be volt fordulva irányba. :) Én is egyre nehezebben viselem, pláne, hogy mi is felújítjuk a házat, ahova majd költözünk, addig pedig a szüleimnél lakunk (erős dohányosok :( ), és a pénzünk nekünk is fogy. Még egy csomó minden hiányzik, és nincs hova pakolni, nem tudom, hogy fogunk állni, mire jön a baba, költözünk-e már, vagy még itt maradunk (amit nem szeretnék), szóval néha én is elkeseredek. De ha lenézek a pocimra, és látom hullámzani, ahogy nyújtogatja a kezét-lábát, minden bánatom elszáll. Valahogy majd csak lesz, és ha egészséges lesz a kicsi, akkor csak jó lehet minden!
2010. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szió, mi is február 17-re vagyunk kiírva. Még nem lassultam be teljesen, még nem akarok, mert eddig nem jártam kismama jógára és most kezdtem ;) A dolgaink nagyrészt meg vannak, már csak be kell majd rendezni a babaszobát (kádunk még nekünk sincs, de majd ha addig nem sikerül, egy ideig fürdetem a fürdőben kádban vagy csapban- természetesen miután jól kitisztítottam)

Majd meglátjuk, 3 napig leszek benn a kórházban, az apukának 3x 24 órája lesz, hogy befejezze a készülődést :)

2010. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

A babakádat mi újat vettünk 1500.- volt.De aztán találtam egy pelenka nagykert,ami bizományi is(tehát használt cuccok is vannak,ruhák+mindenféle használati eszköz)

És ott lett volna 700.-ért.Csak hát nem néztem körbe eléggé.

2010. jan. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Február 8-ra vagyok kiírva és ma jöttem haza a kórházból , mivel múlt héten elmentem méhszáj vizsgálatra és közölte az orvos h egy ujjnyira ki vagyok tágulva, mivel még csak 36 hetes voltam koraszülés miatt beutalt, kaptam infuziót visszatartásra most megszűntek a ctg szerinti fájások is, így kaptunk egy kis szabadságot. De szerencsére ezen kívül jól vagyunk. Nem gondolom,hogy kibírjuk február 8-ig. Kitartás mindenkinek.
2010. jan. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
06:52-es vagyok. 36. héten még koraszülésnek számít? Én nem szeretném, ha visszatartanák, ha majd beindul a szülés. A 36. hétig maradjon, de utána, ha jönni akar, jöjjön. Igaz, még sok minden nincs készen, de majd csak meglesz valahogy, nagyon belehúzunk. Mindenkinek kitartást!
2010. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
08:41-es válaszoló.Hogy.hogy csak három napig leszel bent?Erre felénk sima szülésnél is minimum 5 nap császárnál meg több.:(
2010. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
szia feb8ra vagyok kiirva miskolci vagyok nagyon jol vagyunk kislányt várok!!a terhességem tünet mentes volt!remélem minden rendbe lesz !boldog babavárást és könnyü szülést mindekinek!
2010. jan. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
19:19-es vagyok. Én most járok egy szülésre felkészítő programra a SOTE II-re, ami szerencsére ingyenes, és az első alkalomkor elmondták, hogy a normális szülés után, ha minden rendben van, elég 3 napig bent lenni, utána hazaengednek. Sőt, igazából 24 óra a kötelező, de ha az után hazamész, akkor felelősséget kell vállalni mindenféle vizsgálatok elvégzésére/elvégeztetésére. Szóval itt, 5 nap a császárnál lehet, szerintem.
2010. jan. 18. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!