Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Valaki várja február elejére...

Valaki várja február elejére a babáját?

Figyelt kérdés
Én feb. 8-ra vagyok kiirva. Érdeklődnék, hogy a velem egyidősek mit éreznek. Nem féltek, hogy korábban szültök? Issza még valaki a málnalevélteát, és érez tőlle változást?
2011. jan. 10. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én február 10-re vagyok kiírva,én jól vagyok pár a sétálás egyre fárasztób és takarítás közben is meg kell állni pihenni,aludni tudok rendesen!A lábaim még nem vízesednek!Te merre fogsz szülni???Én Veszprémbe!
2011. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én febr. 5-re vagyok kiírva, de sajnos indítani kell majd hamarabb:( A málna levél teát én is ki szeretném próbálni, de nem tudom, hogy így van-e értelme?

Kicsit fáradékonyabb vagyok már, de még most sem érzem igazán terhesnek magam. Az utolsó hetek a legrosszabbak, kikészít ez a várakozás:) És Te?

2011. jan. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Vizesedni nem vizesedek, de elég nehezen viselem már. 11éves fiamnál fel se vettem, hogy terhes vagyok, pedig 4300g és 55cm volt. Most csajszi bujkál bennem de vele sokkal nehezebb. Én pesten szülők a Jánh Ferenc korházba. Nem féltek a szüléstől?
2011. jan. 10. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,nekem első baba, és nagyon félek:)!De már túl is lennék rajta!
2011. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! február 5-re vagyok kiírva, második babám de nagyon félek.Minden nap azon gondolkodom vajon meddig húzom még.:)

Én ma kezdtem el a málnalevél teát inni.Nagyon bízom benne hogy használni fog.

Könnyű szülést!!

2011. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok, én febr.4re vagyok kiirva, most 37 hetes vagyok, holnap megyek nst-re, első baba, és nagyon félek, de várom is...én pl nem birom inni a málnalevél teát, bármit is teszek bele, nekem nagyon undorito az ize.
2011. jan. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én febr.3-ra vagyok kiírva, minden rendben eddig,bár az NST-kel szenvedünk,szinte minden nap menni kell,mert az orvosom csak a tökéletes eredményt fogadja el,és ritkán sikerül tökéletesre.A málnalevél teát ma kezdtem el inni,én hiszek benne,remélem fog is segíteni,bár nagyon nehezen tudtam meginni,teljesen hányingerem lett tőle.Lehet hogy erősre sikerült.Mindenkinek szép szülést kívánok!37+0 hkm
2011. jan. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!