Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Február elejére van kiírva...

Február elejére van kiírva valaki? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 19:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

szia! Én elméletileg január 28-ra vagyok kiírva, de február 4-et mondott a dokim végső határidőt, ameddig feltétlenül meg kell szüljek. Jól vagyok, csak már nehezen mozgok. A babám még nincs befordulva, harántfekvésű, a feje nyomja a jobb alsó bordámat, valszeg császár lesz belőle. Gyomorsavam is van. A méhszáj zárt, a méhlepény még nem meszes, szóval nagy az esélyem rá, hogy elérem a határidőt.


Te hogy állsz?

2010. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szia! Február 6-ra vagyok kiírva. Eddig mindegyik uh-n koponyavégű fekvésben volt, remélem úgy is marad!. Nincs nagy pocim, de azért most már hamar elfáradok. Kislány lesz. A méhlepény I. fokban érett, a 32 hetes uh szerint, azóta nem voltam.

Milyen nemű lesz a baba? Mekkorára becsülték a baba súlyát?

36 hetes kismama

2010. jan. 10. 20:37
 3/20 edus83 ***** válasza:
100%
Feb.8ra vagyok ki írva!!Ma elment a nyák dugóm,holnap megyek ctg.re.Nagyon nehezen viselem már és várom a végét de úgy látszik hamar itt van a vége:))!!Sajnos végig hánytam eddig a terhességet ,fáj itt ,fáj ott de közben jó is:))!!!!Remélem te jobban vagy:))És könnyű szülést nekünk:))
2010. jan. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Mi február 12-re vagyunk kiírva, de valahogy azt érzem előbb érkezik kisfiúnk:-)

Szerencsére már itthon vagyok nem dolgozom. Így csak a páromra és magunkra tudok koncentrálni.

Most válogatok a neten a babacuccok közül. Illetve kifestőket keresek, amit kinyomtatok és ezzel dekoráljuk majd a kisbaba szobarészét:-)


Igyekszem sokat pihenni, lényegesen könnyebben fáradok. Sokat mozog a kisbabám és ezt nagyon szeretem:-)A héten megyünk uh-ra és szülésfelkészítőre, remélem mindent rendben találnak.

Karácsonykor voltam utoljára uh-n, akkor már a fejecskéje lent volt.


Ti miket csináltok?

Boldog babavárást, készülődést:-) 35 hetes kismama

2010. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Február 5-re vagyok kiírva, de a doki szerint hamarabb meglesz. Nem bánnám. Már hetek óta lent van a feje, a méhszájam még zárt, de puhul és kezd a feje beilleszkedni. Jól vagyok, csak már nagyon fáradékonyan. Kb. semmihez nincs már energiám, inkább csak ücsörgök itthon, de az meg nagyon furcsa nekem fejben, elég nyüzsgős típus vagyok. Szóval már várom, hogy kibújjon.
2010. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Első vagyok. Kisfiúnk lesz. A súlyát ne mbecsülte a doki, de azt mondta, hogy nem lesz nagy gyerek. A párom is meg én is 2800 grammal születtünk, szóval volt kitől örökölni a kis súlyt :)

Hogy mit csinálok itthon? Ha nem vakolok vagy port törlök (felújítunk, szalad a lakás, még kosz van mindenhol), akkor saját magam kötöm a kicsi fehér ruciját, amiben hazahozzuk a kórházból. A héten befejeződik remélhetőleg a felújítás, jövő héten kezdem a nagytakarítást. A pébnzünk sajnos elfogyott, úgyhogy a picinek sajnos még nincs meg pár nagyon fontos dolga: matraca, ágyneműje, kiskádja még nincs. Nem tudom, hogyan lesz.... A kórházi csomagomat a napokban pakoltam össze.

2010. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi február 13-ra vagyunk kiírva. A buksija már régóta be van fordulva, úgyhogy én is reménykedem, hogy már nem fog megfordulni. Én is nagyon fáradékony vagyok, ha egyedül vagyok itthon, akkor nem sokat csinálok, ha lefekszem a tv elé, nincs erőm felállni. A babacuccokat már megvettük és rendbetettem. Az én csomagom van hátra. Az alvás katasztrófa, csak a hátamon hagy aludni a babám, vagy úgy sem. Én már nagyon várom a végét, nem kell mondani, hogy szinte semmit nem tudunk már ekkora pocival úgy csinálni, mint régen. Még a páromhoz sem tudok régóta odabújni, ez elég nehezen érint, csak araszolva tudok az ágyban arréb menni.
2010. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Mi február 12-re várjuk a pici lányt de úgy érzem elöbb fog érkezni.Sokat keménydek és pár napja joslóim is vanak.

Van egy 2 éves kisfiam aki melett nem sokat tudok pihizni.Alig várom a délutánt,hogy apa haza érjen.:)

Várom a végét de szeretném,hogy még egy pár hétig bírja ki oda bent arra még szükség van.

2010. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Mindenkinek könnyű és problémamentes szülést kívánok és sok örömöt a babákhoz!


Hányingerrel és hányással én is küszködtem az elején, meg visszatér az utóbbi időben is néha! :(

Már mindent megvettünk a babának, és el vannak rendezve a dolgai! Az én kórházi cuccom is rendben van már!

Én próbálok, mindent megcsinálni amit eddig, csak már nem megy olyan tempóban!

Nagyon várom és várjuk már a kislányt!

2010. jan. 11. 21:04
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Február 5-re vagyok kiírva. Szomorú és magányos vagyok, mert nem ott szülök, ahol a férjem dolgozik. Csak hétvégente találkozunk. A másfél éves kisfiam után loholok egész nap, nem pihenek, aludni nem tudok, és már mosolyogni sem.
2010. jan. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!