Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hugom már egy hete egy újnyira...

Hugom már egy hete egy újnyira nyitva van, igaz csak Február elejére van kiírva, de véleményetek szerint mikorra számíthatunk a babára?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehetetlen megmondani, gondolom, a doki se "jósolgat". Az, hogy egy ujjnyira nyitva van, pontosan mit jelent? Ha csupán a külső és a középső méhszáj van nyitva, akár végig is húzhatja. De akár úgy is, hogy teljesen nyitva van végig ... Mekkora értéket mondott a doki? A méhnyak is meg van rövidülve? Ezekből sem lehet megmondani különben, hogy mikor fog szülni, hiszen még teljesen zárt méhszájjal 3 cm-es méhnyakkal is megindulhat bármikor a szülés a 37. hét után és akár néhány óra alatt teljesen ki is nyílhat, meg is szülhet valaki. Nekem már a 20. héten 2100-as volt az értékem, így is csupán a 38. héten szültem... Egyénfüggő.
2011. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Óóóó még az is lehet,hogy végül nem szül meg időre...

Én is 1 ujjnyira nyitva voltam a 37. héttől,de kihúztam végig.:)

2011. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felesleges tippelgetni, mert nem lehet tudni.


Nézd, én a 2. babával már a 9. héten 1 ujjnyira kinyíltam, és mégis túlhordás miatt kellett indítani:)

2011. jan. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 30-ik hétem kinyiltam 1 újjnyira+be is indult a szülés,visszatartáson voltam.

Mégis inditani kellett a 40-ik héten.

Simán végig viheti.

2011. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!