Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Microdermál, terhesség és szülés?

BijaBlaze kérdése:

Microdermál, terhesség és szülés?

Figyelt kérdés
Annyi lenne a kérdésem, hogy a microdermálomat ki kell venni szülés alatt (terhesség közben), esetleg vizsgálatok alatt? Arcban van egyébként és ugyebár ezt csak sebészeti úton lehet eltávolítani és tanácstalan vagyok, mert nem szeretném kivenni, fontos dolog miatt csináltattam...

2014. júl. 24. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kivenni senkit nem zavar ott.. nem ott vizsgálódnak. Esetleg altatásos császárnál kérheti a doki ott is csak azért mert újraélesztésnél gondot okozhat. Nekem legalább is kinden ékszert ki kellett venni még az orpirszigemet is petig az csak egy pici kő volt.Kérdezd meg a dokidat.
2014. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért. 37hkm
2014. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Maradhat bent, de lehet, h aláíratnak veled egy papírt, h az újraélesztés miatti égési sérülésért vállalod a felelősséget. Nekem a mellkasomon van, MR vizsgálatnál, műtétnél le kellett ragasztanom, és tüdőszűrésnél mindig szólnom kell, h az ott van.

Esetleg a baba miatt majd nem árt leragasztani, hogy ne kapjon bele.

2014. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam, azt hittem ez valami betegség, de a válaszokból kiokosodtam. Ehhh...öreg vagyok én már.
2014. júl. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Nyugi nem vagy egyedül én is úgy kerestem rá.. első voltam 😃 :)
2014. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, örülök, hogy ilyen kedvesen és segítőkészen válaszoltatok... Még annyi, hogy ráadásul ha ez nem elég, terhesség alatt csináltattam, de még nem tudtam, hogy terhes vagyok és most friss, tehát még nem gyógyult. :S Kivenni nem akarom (és nem is tudom), de lehet valami baj? Speciel én testékszerező vagyok, de a microdermalok nem tartoznak egyenlőre a munkámhoz, csak a sima piercingek. Agyon fertőtlenítek mindent, így is a munkámból adódóan, tehát ha rendesen kezelem, nem hanyagolom el, nem lesz baj? :/
2014. júl. 26. 08:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj. Ha lett volna, már tudnád.
2014. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért le lettünk pontozva.... a lényeg hogy ne gyulladjon be meg mindig fertőtlenisd a bőröd de ezt te úgy is tudod.. :)
2014. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le titeket, de üzenem annak a begyöpösödöttnek, hogy attól, hogy neki is van erről véleménye, még nem biztos, hogy úgy is van.
2014. júl. 26. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!