Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek hol/hogy folyt el a...

Kinek hol/hogy folyt el a magzatvize?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki hol volt, amikor elfolyt és utána, hogyan/mennyi idő múlva került kórházba?


2010. jan. 5. 17:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is repesztettek.Egy horgolótű szerűvel.Nem is éreztem.8-kor bekötötték az oxitocint,(kis derékfájásaim voltak)11-kor megszületett a kislányom.Nagyon gyorsan ment nekem az idő,nem tűnt még 3 órának se.
2010. jan. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
A magzatvíz elfolyásával egy időben lehet hallani egy pukkanást is?
2010. jan. 5. 18:46
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a kórházba a szülőágyon folyt el a magzatvizem.Elötte otthon kezdődtek a fájások.Kb:1 órát vajudtam itthon.20 perces fájásokkal indultunk a kórházba ami 30 pecre van.Az autóba már 5 percesek voltak a fájások.01:10-kor feküdtem fel a szülőágyra és 01:45-kor megszületett a kislányom.
2010. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem du.4kor otthon éppen leültem tv-zni, egyszer csak valami elöntött, de nem hallottam pukkanást, csak folyt-folyt-folyt, olyan soknak tűnt! A kislányom este fél 10-re lett meg császármetszéssel, mert hiába tágultam ki, csak nem akart kibújni!
2010. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Este fél 10-re értünk a kórházba, szülésznő megvizsgált, közölte, hogy 7cm-re ki vagyok tágulva, burkot repesztett és 10.25-re már meg is született a kisfiam, aki most már 3hónapos.
2010. jan. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én hajnali fél 4kor arra ébredtem, hogy a kisfiam rúg egy óriásit, és valami folyik. Futás a wc-re, és akkor esett le, hogy a magzatvíz folyik. Ébresztettem apát, és miután lezuhanyoztam, összeszedtük a maradék holmit, indultunk a kórházba. Sajnos a fájásaim nem akartak beindulni, és nem is tágultam, így másnap délelőtt megkaptam az oxitocint, és este fél 8-kor érkezett meg a kisfiam. Azóta már 10 hónapos.
2010. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a felső burokrepedéses. Én inkább csak éreztem azt a kis pukkanást.
2010. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hajnali 2:30-kor kétszer valami érdekes fájásra ébredtem ami csak egy pillanatig tartott aztán kimentem wc-re és éreztem valamint láttam hogy valami hirtelen kifolyt és ennyi.Nemgondoltam hogy magzatvíz lenne és még visszaakartam feküdni de aztán megint kilöttyent egy kicsi és már sejtettem hogy a magzatvíz lesz az.Lefürödtem összekészülődtünk és indultunk a kórházba.Lazán beértünk.Du.-n 12:10-re lett meg a kismanókám és így egynapon van a szülinapunk :-))))

2010. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szia! Én otthon voltam,kb. 10 perce értünk haza a kórházból, mert a dokim közölte, ebből ma nem lesz baba. Éppen feküdtem, amikor egy hirtelen lökést éreztem, olyan volt, mintha a baba rúgott volna nagyon erősen. Felálltam, és elfolyt a víz. Pukkanást én nem éreztem/hallottam. Fél óra múlva a kórházban voltam, 3 óra múlva megszületett a lányom.
2010. jan. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nekem nem folyt el a magzatvizem. Már 2 órája vajúdtam, mire burkot repesztett a dokim.
2010. jan. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!