Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek csak szivárogva folyt...

Akinek csak szivárogva folyt el a magzatvize, az meddig tartott, és utána elfolyt rendesen is? A szivárgás után mikor jöttek a fájások?

Figyelt kérdés
Nekem mintha reggel óta szivárogna valami, de semmi más egyebet nem érzek (fájás vagy ilyesmi), ezért bizonytalan vagyok.
2010. aug. 18. 00:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Na mi van veletek?

Egy cipőben járunk, sajnos segíteni nem tudok. Én tegnap délután vettem észre mintha szivárogna, de itt a környék összes patikájában se lehet kapni olyan batétet ami kimutatja. Nem tudom az volt-e vagy csak vizes folyás (ami eddig nem volt nekem ennyi), 7-8 perces keményedéseim voltak este 8-ig, mikor elmúlt minden. Így még várunk!

Hány hetes vagy? Én 38.

2010. aug. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Adri baba ***** válasza:
lehet hogy kicsit vizes a folyásod,ne aggódj ha a magzatvíz folyik akkor lesz fájásod is!
2010. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bemegyek a dokihoz, mert tegnap este óta egyre sűrűbben önt el ez a valami... Fájásaim azóta sincsenek. Amúgy 39 hetes vagyok.
2010. aug. 18. 10:49
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Majd írj hogy mi volt!
2010. aug. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na szió! Ne parázz, nem magzatvíz, hanem nyák (mégha az állaga vizes is). Magyarul normális, hogy ilyenkor a hüvelyváladék bőségesebb, és megnyugtattak, hogy ne aggódjak, ezért merlek én is megnyugtatni, mert tudom, milyen szar érzés. Amíg nincs fájásunk, addig oké. :)
2010. aug. 18. 15:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia! Köszi az infót. Amúgy holnap megyek én is dokihoz. Most 12 percenként keményedik a hasam, de tegnap volt ez 5 perc is, mégis elmúlt...
2010. aug. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Légyszi írd majd meg holnap, hogy neked mit mondott a doki, meg milyen vizsgálatokat csinált. Nekem amúgy amióta megpiszkált, már nem vízszerű ez a folyásom, hanem ilyen kicsit véres, rózsaszínes, és tényleg nyák állagú... :(
2010. aug. 18. 19:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! Most jöttünk meg. Volt UH, NST, megnézte a méhszájat is (2100) és átküldött vérvételre. A folyásra ami nem magzatvíz, irt fel Canesten hüvelykúpot. Azt mondta ez ilyenkor teljesen normális.

Amúgy fájásaim vannak, csak rendszertelenek. 5 és 12 perc között jönnek. Pont volt akkor is mikor ultrahangozott, rá is kérdezett, hogy görcsölök-e, mert látja az UH-on az összehúzódást. Hétfőn kontroll, vagy ha rendszeressé válnak a fájások akkor kell visszamenni.

2010. aug. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a beszámolót. 38. hétben nekem is írtak fel kúpot, de nem gombára, hanem vmi bacira, 5 napig kellett alkalmaznom. :) Amúgy neked a fájásaid ilyen menstruációs jellegűek, vagy annál enyhébb?
2010. aug. 19. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Mensi jellegű görcsök, de nem túl erősek. És olyankor keményedik is a hasam. A derekam is fáj. De ez még kibírható, fog jobban is fájni...

Már minden bajom van, komolyan. Lassan kijöhetne ( 3100 g-ra becsülték ma, azzal kiegyeznék...)

2010. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!