Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lenne egy kinos kérdésem....

Lenne egy kinos kérdésem. Bővebben lent!?

Figyelt kérdés
Néha szex közben is fáj/ feszül a hüvelyem (meg utána), nem vagyok valami "tág tipus", nem tudom hogy szülésnél hogy lesz igy ?(nincs semmilyen fertőzésem, én valahogy ilyen vagyok) Vajon könnyebben repedek majd?
2010. jan. 5. 12:26
 1/5 LN09 ***** válasza:
100%

Szüléskor és terhesség alatt termelődnek bizonyos hormonok, amik segítik a tágulást, plusz kapsz még tágítót is, ha nem elég. A természet elintézi, ne aggódj. Én sem vagyok tág típus, mégis két babát várok. Ha pedig az orvos úgy ítéli meg, akkor úgyis megcsászároz.


De szerintem ilyen miatt ne aggódj, az a baba akkor is kibújik, ha szűk vagy tág vagy :)

2010. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem lesz semmi gond. Én is hasonlóképp vagyok, de nem hiszem, hogy szülésnél ezt észrevennéd. Én gyorsan tágultam, könnyen szültem. Mondjuk gátmetszés volt, így nem repedtem, de hát ez az általános, főleg első babánál.
2010. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kettő nem ugyanaz! A terhesség és a szülés alatt rengeteg hormon szabadul fel, amik éppen a tágulást segítik. Nem csak az ízületek lazulnak fel, hanem az összes körőszövet és a medencefenék izmai is készülnek a szülésre. Nekem is azt mondták legutóbb a szülés előtt, hogy mivel már 3x szültem, 3x vágtak, nem biztos, hogy nem kell ismét..nem kellett és csak egy picit repedtem (2 öltés). Egyébként meg inkább 100-szor repedjek, mint 1 gátmetszés utáni gyógyulás:)))
2010. jan. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hittem hülyének fogtok nézni hogy ilyet kérdezek ! De köszönöm a hasznos válaszokat !! :)
2010. jan. 5. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, de tudsz felkészülni erre, hogy lazább legyél. Egyrészt ott a gátmasszázs, másrészt igyál málnalevélteát.
2010. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!