Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma már tényleg szégyenkezni...

Ma már tényleg szégyenkezni kell emiatt?

Figyelt kérdés
Soha nem nyúltam borotvával magamhoz ott lent, most meg itt olvasom, hogy simán beszólhatnak emiatt a szülészeten. Én adok az intim higiéniára, nagyon is, de sosem nyirkáltam magam, a gondolattól is rosszul vagyok, pl. hogy borotvával közelítsek a lenti lágy részekhez. Csak szétvágnám, meg begyulladna...Van még így ezzel valaki, vagy sürgősen szemléletet kellene váltanom?
2010. jan. 4. 12:34
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Vegyél Vitet (Veetet)azzal nem vágod meg magad,mert ahhoz penge nélküli borotva van,de van olyan ami meleg vízzel szedi le a szőrt.Én lekopogom mert nem vagyok az a nagyon szőrős fajta a terhességem alatt.

39+6hetes kismama

2010. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Szia, Az en korhazamban (London) csak a csaszarhoz borotvaljak le rutinbol, hogy az esetleges fertozeseket elkeruljek. Ha valakinek ezzel gondja van, akkor persze a kockazatok ismereteben megtarthatja. Ha pedig valaki huvelyen keresztuli szulesnel is szeretne szortelen lenni (pl mert fel a fertozesektol ami kis mertekben fennall vagy mert szegyenlosebb ha szoros), akkor maganak kell gondoskodnia rola, pl intim gyantaztatas a nagy nap elott mondjuk 1,5 hettel. Az en kozmetikusom csinal ilyet, de mindig viszek neki ecsetet amit csak rajtam hasznal.

Nekem ez lesz az elso babam, igy nem tudom mi varhato, de en tukor -es ha nem sikerul akkor a parom- segitsegevel tovabbra is rendszeresen szedem, mert en jobban belathatonak es sterilebbnek tartom a teruletet igy.

2010. jan. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

13:56 vagyok.Ne haragudj én normális hangnemben beszélek,kérdezek de sajnos ugy látszik ezen a forumon a névtelenség miatt sokan csak primitiv hangnemben tudnak válaszolni.

A szörtelenitési mizéria pár éve kezdödött és divat lett,ezt sugalják a reklámok stb,de nekem nem tetszik igy nem borotválok semmit magamon.És hidd el igy is szép, csinos és vonzó vagyok a férjemnek.És jól érzem magam a börömbenés számomra ez a fontos.

2010. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
2 éve szültem és engem csúnyán megaláztak és nem beszélve arrol,hogy nagyon össze vagdostak.(sosem borotváltam az egészet csak fazont igazítottam a férjem kedvéért).Most 1 hónap múlva szülök és gondoltam megpróbálom leborotválni de sajna nem megy még tükörből sem:( Így lesz@rom olyan lesz amilyen.
2010. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Programozott császáros voltam...a befekvés előtti nap a férjem hajnyíróval amilyen kicsire csak lehetett lenyírta. Műtét napján a az ápoló a beöntés előtt leborotválta...szerintem már csak rutinból is...
2010. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nagy a bozontom, sajnos. Úgyhogy ollóval lenyírom, hogy nem menjen a férjem szájába, a csikló nem szőrös.

Néha próbáltam leborotválni, de rettentő érzékeny hely, utána hetekig be volt gyulladva a bőr.

Amikor én szültem nem csinált belőle problémát a nővérke, és csak a lyuk körül nyírt meg. Jó hülyén is nézett ki, szerintem. De mert volna csak szólni, nekem is lett volna hozzá néhány szavam. Ez a dolga, a véleményét meg tartsa meg magának.

2010. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Én sem borotválom magam, 39 hetes vagyok. A férjem imád szőröstől is. Volt hogy megpróbálkoztam a borotválkozással, de mikor elkezdett kinőni, szúrt, viszketett és nemcsak engem zavart, hanem a párom is. Még ujranövesztettem, nem nagyon volt kedve az orális szexhez, szúrta őt :-).
2010. jan. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

én évek óta borotváltam csupaszra. Az elején kipattogzott, de utána hamar megszokja a bőr és szépen nő vissza, nem marad csúnya a bőr. Mióta nagy a hasam, már sajnos a pisilés után is alig érek el a kezemmel odáig, úgyhogy az utolsó teljes borotválás már kész gyötrelem volt. A párom nem úgytartja a tükröt, ahogy kéne, magamnak meg nem tudom tartani, ha egyik kezemmel borotválok, a másikkal meg tartom a bőrt. Nem tudom, mi lesz, megint orvoshoz kéne menjek. Igazán meg kéne próbáljam megint, csak a hasikómat összenyomom vele teljesen.

Amúgy azért kezdtem borotválni, ahogy a lehurrogott hozzászóló mondta előttem: hogy a páromnak ne menjen tele a szája szőrrel. Cserébe ő is leborotválja magának:)

2010. jan. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ez a borotválási szokás nem egy-két éve kezdődött, hanem sokkal régebben. Tényleg mindenkinek a bagánügye, hogy szőrösen vagy szőrtelenül érzi magát jobban. Én kb. 10 éve borotválkozom, tény, hogy ez első pár hétben kipattogzott, meg egy kicsit begyulladt, de aloe verás vagy körömvirág krémmel (ezek terhesség alatt is használhatók)kell bekenni és elmúlik. Szerintem sokkal higiénikusabb(persze saját borotvával) és esztétikusabb...Ha valaki egyszer kipróbálja,és ki bírja várni azt, amikor már nem csattog ki a bőre tőle, utána biztos nem bírja már elviselni, hogyha szőrös.

Nekem is nehezen megy már hetek óta, emlékezetből csinálom, de nem szeretem, amikor nincs megcsinálva. Megszoktam már "csupaszon", nem érzem magam tisztának, ha bozontos:)

2010. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Bocsi: Magánügye:)
2010. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!