Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ma már tényleg szégyenkezni...

Ma már tényleg szégyenkezni kell emiatt?

Figyelt kérdés
Soha nem nyúltam borotvával magamhoz ott lent, most meg itt olvasom, hogy simán beszólhatnak emiatt a szülészeten. Én adok az intim higiéniára, nagyon is, de sosem nyirkáltam magam, a gondolattól is rosszul vagyok, pl. hogy borotvával közelítsek a lenti lágy részekhez. Csak szétvágnám, meg begyulladna...Van még így ezzel valaki, vagy sürgősen szemléletet kellene váltanom?
2010. jan. 4. 12:34
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Ááá,normális kórházban tuti nem szólnak be! Szerintem 1-2 emberrel megeshetett,de valószinüleg nem a ször váltotta ki a leszólást,hanem esetleg az illetö modora.

Képzeld,én régóta borotválom ott,el is terveztem,hogy ha közeleg a szülés,majd itthon szépen leborotválom,hogy ott ne kaszaboljanak össze. Hát nem jött be a tervem. 40 hetesen befektettek váratlanul,pedig nem volt panaszom,ott voltam 6 napot,de ott nem borotváltam le,lesz@rtam,ott már semmi ilyesmi nem érdekelt. Majd megindult a szülés és a szülésznö kérdezte,hogy leborotváljon-e és kérek-e beöntést. Kértem mindkettöt és egy rossz szava se volt. Ez olyan dolog,hogy egy akármilyen mütétnél,pl láb is leborotválnak egy szó nélkül. Úgyhogy emiatt ne aggódj. Vagy otthon megcsinálod,vagy rájuk hagyod,teljesen mindegy.

2010. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Csak nyáron, de attól is kipattogzok...
2010. jan. 4. 13:55
 13/31 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a furcsa hogy mindenki leszedi minden intim szörét.Megmagyarázná nekem,tudatlannak valaki miért jo ez?

Egybként 3 gyereket szültem soha nem volt gond a szörömmel!

2010. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
33%
nem lehet túl jó érzés a férjednek amikor telemegy szőrrel a szája....
2010. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
54%

Miért? Esztétikusabb - nincs is szörnyűbb látvány, mint amikor a bugyi szélén ki, vagy a bugyi anyagán át kandikál a szőrzet. Vagy esetleg egy ujjatlan póló alól nyáron a hónaljkutya ugat ránk.

Higiénikusabb - ha az ember izzad, kényelmesebb is nélküle.

2010. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a beszólogatókkal! A TE tested, azt csinálsz vele, ami Neked jó, és ha bármi miatt is nem követed ezt a szőrtelen divatot, nem tartozik másra, nem tudom, miért fáj nekik. A férjednek jó, és neked is, akkor nincs miről beszélni, a szülészeten meg ne szóljanak be, semmi közük hozzá, kinek ilyen a fazonja lent.
2010. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem borotváld le Te magad, mert szülés előtt úgyis megborotválnak, de akkor már ne egy idegen tegye.
2010. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
14:01-es, a bunkóságodat tartsd meg magadnak, a férjemet meg bízd rám. Kösz.
2010. jan. 4. 15:01
 19/31 anonim ***** válasza:
Szerintem a 14.01 nem neked, hanem az előtte kérdezőnek válaszolt ezzel. Ne kapd fel a vizet. Én jót mosolyogtam rajta :-))
2010. jan. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Ja....oké...:-D
2010. jan. 4. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!