Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek van okom szégyenke...

Szerintetek van okom szégyenkezni, esetleg elég jók ezek amiket eddig elértem, vagy olyan semmilyen?

Figyelt kérdés

19éves vagyok, van jogosítványom, van kocsim, van érettségibizonyítványom nem is olyan rossz, idén még elmentem 2tantárgyból még egyszer érettségizni, és elég sokat javítottam, van egy befejezett 13.-os bizonyítványom, most pedig főiskolára jelentkeztem.

Ennyit sikerült elérnem, nem tudom esetleg szégyenkeznem kéne, vagy boldognak lenni?


2011. jún. 25. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs miért gratula.

Ha még munkád is lesz mellé akkor nyitottak előtted a világ

kapui.

2011. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hát remélem lesz egy jó munkahelyem, mindenesetre addig még egy diplomát és egy nyelvvizsgát meg kell szereznem. :) örülnék ha meglenne.

2011. jún. 25. 21:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó ez:D
2011. jún. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja jóez falun, városon meg nem nézik :D
2011. jún. 25. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Szégyenkezned nincs miért, de 19 évesen egy érettségi úgymond elvárható. Feltételezem, hogy a kocsi az öledbe hullott, és nem te dolgoztál meg érte. Szóval eddig egy átlagos élet, semmi szégyenkeznivaló és semmi kiemelkedő nincs benne.
2011. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!