Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan Miskolci kismami...

Van itt olyan Miskolci kismami aki február 8 körül van kiirva?

Figyelt kérdés
jólene megosztani a dolgainkat!!vagyis engem érdekelne ki hogyan készül és mit vár!!
2010. jan. 3. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem éppen miskolci vagyok, csak környéki, de Miskolcon fogok szülni, viszont március 3-ra vagyok kiírva. Szóval nem teljesen illek bele a képbe, de talán még beleférek. Kislányt várunk és most kezdtük igazán a készülődést. Elkezdtük csinálni a babaszobát, egy jó pár dolog már megvan mert a nagyobb dolgokat kaptuk, de apróságokat még most vásárolgatunk. Én a Semmelweisben fogok szülni, remélem addigra már tényleg visszaköltöznek! Te hol fogsz szülni?
2010. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sajna nemtudom mivel miskolci vagyok lehet ha addig nem költözik át akkor a vasgyáriba de szeretnék szép és kulturélt környezetbe szülni!a baba holmiait pénteken megyek megvenni!!de a babakocsival még várok mivel bérházba lakom ezért nem fogom kihasználni az elsö 1-2hónapba igy majd március vége fele gondoltam !a szoba kész kiságy stb....már izgatottan várom hogy mikor jön a leányzó elsö babás vagyok ugyhogy minden izgat!!és egy picit félek !!mindentöl a szüléstöl a fürdetésig!!de megoldjuk!!hogy érzed magad,?mindekinek kellemes babavárást!!
2010. jan. 3. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Én jan 31-re vagyok kiírva. Miskolci vagyok és a megyeiben fogok szülni, bár nem sok jót hallottam a kórházról, de az orvosom ott dolgozik.

Már nagyon izgatott vagyok, hogy mikor akar kibújni.

De eddig semmi megérzés....

2010. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!