Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan aki február 24én szült?

Van olyan aki február 24én szült?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Milyen volt a szülésetek? Baba fejlődik rendesen? Hogyan telnek napjaitok? Hány éves vagy? és hol szültetek?
2011. márc. 15. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én február 24-én szültem. Kislányom lett, 3140 gramm és 50 centi volt. Tegnap mértük, már 3400 grammos. Szóval gyarapszik rendesen. :)

Most már nem csak alvás és evés van nálunk, néha nézelődik, érdeklődik is.

Éjszaka általában 1-2 alkalommal kel enni, attól függően, hogy mikor alszik el este.

Délelőtt kicsit unatkozik, nem lehet elaltatni, de ilyenkor csak bele kell tenni a babakocsiba, vagy a hordozóba, és már alszik is. Most is kint alszik a teraszon már egy órája, és nagyon élvezi. :)

A szülés nehéz volt, majdnem császármetszés lett belőle. De aztán a végén csak sikerült természetes úton szülni, hála a dokimnak. Mindent megtett, hogy elkerüljük a műtétet. Igaz, ez azzal járt, hogy kétszer tágított kézzel, meg kaptam méhszáj lazító injekciót is. Végig infúziót kaptam, mert fájásaim nem nagyon voltak. Így onnantól kezdve, hogy elkezdett szivárogni a vizem, 12 óra múlva született meg a kicsikém.

Amúgy 24 éves vagyok, és Tatabányán szültem.

És te? Hogy vagy? Veled mi a helyzet?

2011. márc. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is 24-én szültem a kislányomat.

Még elég fáradt vagyok, az ízületeim még nem az igaziak. Túl sokat is híztam a terhesség alatt, nehéz cipelnem a plusz 15kg-ot.

A szülés nagyon könnyű volt. Rutin vizsgálatra mentem délelőtt, ahol megállapította a szülésznő, hogy bő 2 ujjnyira vagyok nyitva. Haza mehettem, hogy délután vissza kellett mennem vizsgálatra. Egész nap sétáltam, hogy lejjebb menjen a baba és táguljak. 20 óráig sétálgattunk a párommal a kórház területén, majd 21,30-ig a szülészeten, majd bő 3 ujjnyinál burkot repesztett a doki. 23 órakor megszületett a kislányom, mindenféle fájdalomcsillapítás nélkül, roham szülés volt, a burokrepesztés után felgyorsultak az események.

37. héten 4250gr!!!! és 52 cm.

Most nyerte a héten vissza a súlyát, most olyan 4350gr.

Fárasztóak a napok, mert van egy 26 hónapos kisfiam, akivel nem könnyű.

A kislányom nagyrészt átalussza a napot, éjjel többször ébred, hol a hasa fáj, hol csak éhes, szóval még kelünk éjszaka párszor.

35 éves leszek.

Bp., Jahn Ferenc kórház

Te, ti hogy vagytok?

2011. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!