Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Megyeiben bemehet...

Miskolcon a Megyeiben bemehet a kísérő a szülésre? A Vasgyárban nem, beoltva sem.

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a párom is bevan oltva jolenne ha bejöhetne! vagyis nekem nagysegitség lenne!!de kérdezd meg a dokit vag y avédönöt!!35hetes miskolci mami
2010. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hol fogsz szülni?
2010. jan. 3. 10:03
 3/4 anonim ***** válasza:
szia nemtudom még mindig de szeretnék az erzsébetbe mivel oda tartozom de ha hamarabb jön a kiscsaj akkor bisztos hogya vasgyáriba visznek !!feb 8ra vagyok kiirva nem bánnám ha már hónap közepére átköltözne és ott szülhetnék mindekinek közelebb lenne itt a látogatókra gondolok!!
2010. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem még akkor sem lesz látogatás, mivel nem fog lecsengeni addigra az influenza! Inkább készülj lelkileg arra, hogy látogatási tilalom lesz. Se együtt szülés, se látogatás :(
2010. jan. 3. 13:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!