Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Vasgyárban fogok...

Miskolcon a Vasgyárban fogok szülni. Epekedve várom, tudtok-e véleményt írni róla?

Figyelt kérdés
2009. jan. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én szept. 30-án szültem ott,és nagyon jó élmény maradt számomra! Nem volt sem fogadott orvosom,sem pedig szülésznőm,mégis nagyon rendesek voltak velem. A nővérek és a csecsemősök is nagyon rendesek. Megmutatnak mindent amit kell,és nyugodtan lehet hozzájuk fordulni bármilyen problémával. Talán 1 vagy 2 csecsemős volt aki nem volt éppen a szívem csücske,de a többiek tényleg rendesek. Mire vagy még kíváncsi?
2009. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod, megnyugtattál részben. Azért kérdeztem, mert azt hallottam, hogy csak 6 ágyas szobák vannak és két közös fürdő. Én ikreket várok, ezért talán kicsit aggódok egy ilyen nagy kórterem miatt. Ez a része érdekelne, illetve, hogy van-e alapítványi szoba? Köszönöm
2009. jan. 23. 18:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom van-e alapítványi szoba. Én 5 ágyas szobában voltam,nem tudom a többi milyen volt. 3 db egy személyes zuhanyzó volt azon a folyosón ahol én voltam. Engem igazából az ágy készített ki,de az nagyon! Marha kényelmetlen! Nem sokat aludtam amíg bent voltam. Kispárnát vigyél,mert napközben jobb azzal neki dőlni az ágytámlának.Az ottani párnák összecsuklanak,mint a colostok... :) Mikorra vagy kiírva?
2009. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy válaszolgatsz, igazán nagy segítség ez nekem. Az igazság az, hogy már van egy 2 éves kisfiam, de ő a debreceni Klinikán született, mert akkor ott laktunk. Na ott egész más már a kismamagondozás is, meg az egész rendszer. íott két ágyas, külön fürdőszobás, teljesen fal melletti ágyak voltak. Hát ezért tartok a Vasgyártól. Nem is tudom, hogy fogom tudni szoptatni az ikreket, ha nem lehet a falnak nekidőlni, és magam mellé tenni jobbról-balról a piciket. Április 25-re vagyok kiírva, de ikreknél hamarabb szokott minden történni. (remélem nem sokkal) és úgy néz ki, hogy császár lesz. Az érdekelne még, hogy mennyire baba-mama barát valóban a kórház szoptatás szempontjából, ott lehet-e állandóan a baba, illetve, hogy mit adnak, mit kell bevinni, beleértve a szülőszobát is. Ne haragudj, ha túl sokat kérdezek, de örülök, hogy végre találtam valakit, aki hiteles infókat tud adni. Ha valamibe tudok, szívesen tanácsolok én is. Minden jót. Köszönettel: Tünde
2009. jan. 28. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a szülőszobára csak agy kis innivalót vittem be,de én "simán" szültem,nem tudom mi a helyzet a császárnál. Hálóinget adnak,meg a babának ruhát és napi 3 db. pelust. Popsitörlőt vigyél,az nincs. Én raktam még be néhány db. plusz pelust,de nem volt rá szükség. Itthon annál inkább... :) Mást mindent magadnak kell vinni. Lehet egyébként,hogy te az ikrek miatt nem olyan szobába kerülsz mint én,mert ott pl. 1 ágy végén csak 1 kosár volt a babáknak. Csak nem préselnek bele 2 babát... ;) Kérdezd meg a védőnőd,hátha ő erről többet tud. Drukkolok,hogy sokáig bírják bent a csöppségek! Brigi
2009. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Brigi!


Igazán köszönöm a válaszod, sokat segítettél. Most úgy néz ki hogy spontán szülés lesz, mert mind a 2 baba fejvégű. Kicsit izgulok is. Minden jót neked, és jó egészséget a babának.

2009. febr. 20. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:

De jó!!!!! :)))

Komolyan mondom örülök! :)

Könnyű szülést,és sok egészséget kívánok nektek!!

Majd azért írd meg ha megszülettek a picurkák!

Üdv: Brigi

2009. febr. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!