Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés beindulása fájásokkal?

Szülés beindulása fájásokkal?

Figyelt kérdés

Elég sok minden érdekelne:

Volt e előtte jóslófájásotok?

Mennyivel a szülés előtt?Milyen volt?Mennyire fájt?Meddig tartottak?

Hasonlítottak a rendes fájáshoz?

Honnan tudtátok,hogy ez már nem csak jósló?Mennyivel volt másabb?Már első fájásoknál lehet tudni,hogy ez nem jósló lesz?

Akiknek csak a végén volt,jelezhette előre,hogy valami elkezdődött?(ezt úgy értem,hogy én pl ma vagyok 39+4 tegnap óta van jóslóm,tegnap délután egész estig volt,aztán elmúlt.Ma délelőtt semmi,majd ebéd után megint fájt és most sincs semmi.Eddig egyszeresem volt ilyen fájásom.Jelezheti,hogy lassan jönnek az igaziak? )



2014. jún. 5. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem volt előtte jósló. Egyszer csak elment a nyákdugóm, aztán jöttek a fájások. Nem voltak rendszeresek, de nem múlt el sem mozgásra, sem meleg tusolásra :)
2014. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-Voltak jóslóim.

-A 34. héten jöttek először, eleinte szabályos 10 percesek, bementünk, CTG-n is észlelhető volt, kb. 60-as erősséggel. Az 5. órában beavatkozás nélkül enyhültek, majd leálltak. Onnantól megmaradt a szülésig, minden nap éreztem, volt olyan nap, amikor mondjuk 1 órán át 5-10 percenként, volt, hogy csak egyet-egyet délelőtt-délután, de minden nap megvolt. Az ominózus 34. heti, 4 órán át jóslózáskor egyébként 3000-ről 2111-re változott a méhszájam.

-Aztán végül egy amnioszkópia után indultak be a fájások, az sokkal-sokkal erősebb volt, a jóslókhoz nem igazán hasonlított, CTG-n ezek 100 fölött voltak bőven.

2014. jún. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt joslom.aznap pakolasztam takaritottam egesz nap.estere megfajdult a hasam.mondom lepihenek biztos megeroltettem magam.aztan este 7kor elkeztuk irni 15-20percenkent fajt.sejtettem h az de valahogy nem akartam elhinni.aztan surusodtek erosodtek es hajnali 4re mire beertunk telhesen kitagultam.ket percesekkel mentunk be.jo sokaig elhuztam itthon de valahogy ereztem h mikor kell menni.mondtam h vagy most elindulunk v itthon szulok.:-):-):-)aztan burokrepesztes es 3oras kitolas.reggel fel8ra lett meg a kisfiam.
2014. jún. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2014. jún. 6. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!