Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány perces fájásokkal indultá...

Hány perces fájásokkal indultál a kórházba, és hány percre-órára volt a kórház?

Figyelt kérdés
mikor lett baba?
2014. márc. 8. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
20 percesekkel értem be, miután elfolyt a magzatvíz (10 percre volt a kórház. Nem tágultam semmit 4 óra múlva sem, így oxitocinnal 2,5 óra alatt meglett a fiam.
2014. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 percesekkel indultunk este 10-kor, a kórház 60km-re van tőlünk. Végül oxitocinnal sem tagultam, igy reggel 6 órakor csaszar lett a vege
2014. márc. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A kórház gyalog kb. 15 perc, kocsival attól függ hogy mikor megyünk :) Úgy 5 perc átlagosan.

Rendszertelen, nem érezhető fájásaim voltak, de a méhszáj már 3 ujjnyi körül volt. Délelőtt voltam vizsgálaton, az orvosom délutánra hívott vissza, mert neki már gyanús volt a dolog. Ahogy beértünk, volt egy 1 órás NST, utána azonnal adatfelvétel, előkészítés, aztán rögtön szülőszoba. Szülőszobára fektetés után fél órával volt burokrepi, aztán még 2, 5 óra, és baba is.

2014. márc. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10 perces fájásokkal mentunk be. A kórház kocsival 10 percre van. Reggel 9-kor kerultem fel a szuloszobára. Délután 2kor szuletett meg a baba.
2014. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első szülésnél 3 perces fájásokkal mentünk - nekem így indított a vajúdás :) - a kórház 10 percre van autóval. Mire beértünk 2 percesek lettek a fájások, de nem tágultam, így csak 8 óra múlva lett baba.

Második szülésnél 8 perces fájásokkal mentünk, kórház szintén 10 perc. 2,5 óra múlva megvolt a Fiam.

Mindkét szülésnél kaptam EDA-t és Oxytocint.

2014. márc. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindhárom szülésemnél 3 perces fájásokkal indultam, 20-25 perce volt a kórház. A kórházban az első baba kb. 3 óra múlva, a második 1 óra múlva, harmadik másfél-két óra múlva lett meg.
2014. márc. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Első lányunkkal már kórházban voltam, burokrepedéssel indult, nem vajúdhattam, azonnal császár.

2. lányunkkal 5 perces fájásokkal indultunk el, még volt egy kis dolgunk, kb 20 percnyi, akkor már 2 percesek voltak. A kórház kocsival 3 percre van. Kórházba érkezés után 1 órával megszületett a kicsi normál úton. :)

2014. márc. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Éjfélkor elkezdett szivárogni a magzatvíz, semmi fájásom nem volt, úgyhogy csak 5kor indultam el a kórházba ami fél óra kocsival, csak út közben kezdődtek a fájások (egyből 5 percesekkel indult). 10:15kor született meg a kislányom.
2014. márc. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem voltak még fájásaim, csak a magzatvíz folyt el. Lezuhanyoztam és indultunk (az út 20 perc). Kb 4 óra múlva született meg a kisfiam.
2014. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Éjjel 2 kor egy rugásra ébredtem amit kisért egy erősebb görcs, és valami melegség öntött el-szivárgott a vizem.

2.45 re kórházba voltunk (meg is bántam hogy siettünk, de nem mertem otthon maradni!). Enyhe fájásaim voltak, reggelre indult be nagyon, 15.45 kor császárral végződött mert fél 2 től tolófájásaim voltak, viszont nem voltam csak 3 ujjnyira kitágulva.

2014. márc. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!