Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán bejöhet velem az...

Kistarcsán bejöhet velem az édesanyám szülni?

Figyelt kérdés
Én december 31 re vagyok kiírva.Velem az édesanyám jönne szülni.Tudom hogy látogatási tilalom van a Kistarcsai kórházban is,de a szülészetre bejöhet? Kérem hogy aki tud erröl valamit válaszoljon minél hamarabb.Elöre is köszönöm.
2009. dec. 30. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha megkapta az oltást 10 nappal a szülés előtt akkor igen
2009. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.De sajnos az édesanyám nem kaphatta meg az oltást mert allergiás az egyik összetevöjére.Ebben az esetben nem tudom mi a teendö.
2009. dec. 30. 16:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a jog biztosítja, hogy egy valaki veled lehessen. A Kútvölgyit tudom csak biztosan, ott a látogatási tilalom a szülésre nem vonatkozik, oda egy embert vihetsz, oltás nélkül is.
2009. dec. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Természetesen bemehet. én is ott szülök, két hét múlva. ha megszültél, utána sajnos el kell hagynia az osztályt és addig nem látogathat, amíg haza nem jöttök. Ide nem vonatkozik, hogy beoltatta -e magát vagy sem. tök mindegy. bemehet veled . Lehet, h talán már szülsz is?
2009. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Sajnos még nem szültem meg pedig már nagyon várjuk.5 évvel ezelött is egy héttel késöbb érkezett meg a hercegnöm.
2009. dec. 31. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!