Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán mit kell vinni a...

Kistarcsán mit kell vinni a babának? Pelenkára, ruhára gondoltam. Vagy adnak mindent?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Pelust csak pár db-ot adnak (bella háppy-t, nekem mindkét babám kipattogott tőle elég durván), vigyél be egy kis csomaggal.

Popsikrémet adnak (gyógyszertári)

Popsitörlőt vinni kell, és sztem érdemes pelusozóalátétet is , mert ugye az ágyadon kell tisztába tenni...

Ruhát adnak, ami kopott de tiszta, volt aki sajátba öltöztette, de én azért nem, mert nem akartam tárolgatni + hazaküldözgetni a szennyesét. Márpedig elég gyakran volt baleset, főleg a kisfiamnál. A csecsemősnővéreknél lehet leadni ha átázik és onnan kérhetsz tisztát is. amúgy minden fürdetésnél kap csak újat. Ami ellenérv lehet a benti cuccal szemben, hogy a 68-ast simán ráadják az átlagos méretű újaszülöttekre, úgyhogy egyrészt lötyög rajtuk és könnyen felgyűrődik a nyakáig a kis rékli (mert nem body-t adnak hanem csak réklit+rugit), másrészt meg simán kidugják a lábukat pl a pattentok között, ami általában inkább muris mint baj, de engem zavart kicsit, azt gondoltam ,hogy tán kényelmetlen is neki hogy ennyire nem passzos a rucija (aztán ki tudja...).

Vékony, megkötős, pamut kissapkát feltétlen vigyél neki, emrta folyosón huzat van!

2011. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja, meg ami eszembe jutott: a mosdóban egyáltalán nincs szappan, nálunk a szobában sem volt. Én szerencsére vittem be ilyen adagolópumpás kiszerelésű kézfertőtlenítőt (kb mint a folyékony szappan, úgy képzled el, csak semlegesebb szaga van), az egész szoba azt használta...
2011. máj. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
pelust vigyel.en most szultem ott,nem adtak egy db ot sem.vigyel wc papirt is mert egyaltalan nincsen.vigyel evoeszkozt.ket papucsot.haloingeket.kontost.
2011. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!