Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kistarcsán a kórházban kihez...

Kistarcsán a kórházban kihez érdemes terhesgondozásra járni, illetve ha szülni is ott fogok?

Figyelt kérdés

aki volt, az elment, a többiekről jót is rosszat is hallottam. most vagyok félidős, de lehet, hogy most már kikötnék valakinél...


ja, szülésznő is érdekel, ha tudtok olyat, aki rendes...

köszi a válaszokat.


2011. márc. 16. 23:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én Várkonyihoz járok. Nagyon elégedett voltam vele első szülésemnél is. Kicsit katonás, de precíz, megbízható. Ha kérdésed van, szívesen válaszol. Szülés alatt elmondja, mit csinál, miért... Sokan hangulatembernek tartják. Elejétől hozzá járok. Nem tudom, hogy fogadná, ha vki félidőben megy hozzá. Mi az oka, hogy csak most keresel orvost? (Egyébként ha jól tudom, ált. hétfőn rndel a kórházban.)
2011. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is Várkonyinál szültem,nagyon elégedett voltam vele. Kb 23.hetesen mentem hozzá először,annyi ideig gondolkodtam mi legyen,de nem volt emiatt semmi gond.
2011. márc. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!