Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsiek! Mi van akkor, ha nem...

Pécsiek! Mi van akkor, ha nem akarok a klinikán orvost fogadni? (konkrétan a Veszprémi dr. )

Figyelt kérdés
Hozzá járok, NEM magánban, hanem a klinikán. Nagyon rendes, meg is vagyok vele elégedve, de nem akarok orvost fogadni, a szülésznőm már megvan. Bunkóság lenne? Ha rákérdez, mit mondjak neki? Várom nem pécsiek válaszát is 28 h. km
2009. dec. 28. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nem sértődhet meg, ha nem kéred fel. Kicsit eltér a mostanában szokásostól, de hidd el, rengetegen szülnek úgy, hogy az ügyeletes orvos segít.
2009. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, csak tudod egy kicsit speckó az esetem. Pécstől 100 km-re lakom, de oda kell járnom, mert autoimmun beteg vagyok, és itt a környéken nem vállalt senki :(. Pécsen meg a Veszprémi csinálja a terhes immunológiát, így hozzá járok. Van egy 22 hónaposom, akit szintén Pécsen szültem, de a Tóth Tamáshoz jártam ugyanígy (ő már Kaposváron van), de ügyeletesnél (Csermely) szültem, és nem ért hátrány. Csak azért kérdeztem, mert a betegségem miatt lehet gubanc, de gondolom ha császározni kell, azt az ügyeletes is megteszi.
2009. dec. 28. 22:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!