Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ki szült már a veszprémi...

Ki szült már a veszprémi kórházban?

Figyelt kérdés
Milyen a felszereltség, apuka bent lehet, vélemény az orvosokról, nővérekről, ellátásról. Melyik dokinál szültetek? Élmény?
2011. okt. 1. 16:39
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah, majd elfelejtettem :) A baba velünk lehet utána?
2011. okt. 1. 16:45
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát ne számíts korszerű szülőszobára, van a 3 ágyas vajúdó ahol paravánnal vannak csak elválasztva a szülő nők, illetve egy darab apás szoba ahol egy ágy van meg egy sámli amin apa ücsöröghet! Ha foglalt az apás szoba akkor a 3 ágyasban szülsz, ott maximum egy női kísérő lehet veled apuka nem...

A szülésznők nagyon kedvesek! Én a Kállay dokinál szültem, csak rosszat tudok róla mondani, de miatta ne aggódj már kirúgták...

A baba 24 órán keresztül veled van ami jó, viszont 5-6 ágyas szobák vannak, annyi síró baba mellett ne számíts pihenésre!

A csecsemősök és a nővérek is kedvesek voltak!

2011. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és normál szülés után 2 órát együtt lehetsz a babával, plusz apuka is ha szeretne, császárnál 12 óra múlva kaphatod meg leghamarabb...
2011. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyszer feküdtem már a nőgyógyászaton és az ápolónők tényleg nagyon kedvesek voltak. Még amikor éjjel rosszul lettem és csengetni kellett akkor is rögtön ott termett :)segítőkészek voltak.

A szülésznők milyenek voltak?

2011. okt. 1. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Kettővel találkoztam és nagyon aranyosak voltak, mástól sem hallottam panaszt rájuk...
2011. okt. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én, bár közel 2 éve.

Már bent feküdtem túlhordás miatt, így szinte mindenkit meg ill. kiismertem. Plusz már előtte is feküdtem párszor a nőgyógyászaton, vannak tapasztalataim. És pár hét múlva megint befekszem egy nőgyógy.műtétre.


Szóval, tényleg mindenki aranyos, segítőkész. Szülésznők közül szinte mindegyikkel találkoztam, dokikkal szintúgy.

Többen is vizsgáltak...

Én a T. Judit doktornőnél szültem, le a kalappal előtte, egy nagyon kedves, aranyos orvos, bárcsak mindenki olyan lenne, mint Ő!

Volt egy kései terhesség megszakításom is még jópár éve, akkor a Bagarus doktornál "szültem". Ő is nagyon aranyos, alapos orvos.


Viszont van valaki, akit nem nagyon szerettünk kismamák, anyukák. Egy fiatal doki, hát nincsenek jó élményeim vele. OPT elején szétdurrogatta a vénámat, mert nem tudta bekötni az infúziót. Mindemellett empátia, emberiség, kedvesség semmi sincs benne. O.Tamás a neve.


A nővérek között csupán egy volt unszimpatikus. Délután fél 4kor kértem, hogy hozza be a hűtőből a kajámat, mert én nem mehettem ki a szobából, ugyanis akkor volt a karantén az osztályon. Nagyon éhes voltam már, és hiába kértem többször, mindig elfelejtette behozni. A vége az lett, hogy az éjszakás műszak nővérkéje hozta be a kajámat, vizemet este 7kor.


A kajával nem fogsz jól lakni:) Ha egyáltalán megeszed a főztjüket.

2011. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is volt egy kis műtétem, és nekem meg az egyik fiatal ápolónő a derekamba adta a fájdalomcsillapító szurit a fenekem helyett, azóta egy kb .4-5 cm nagyságú kemény dudor van ott, ami be volt kékülve, fájt, 2,5 hónap után még mindig érzékeny, kemény, és nem múlik el, pedig már erre ajánlott krémet is használtam rá. Ettől eltekintve, nem bántam meg, hogy átjöttem ebbe a kórházba. Azért érdekelnek ezek a dolgok, mert én pápai vagyok, és azt puhatolom, hogy a szüléskor is ilyen jó körülményeket biztosítanak-e, hogy érdemes legyen átjárnom oda. :) Örülök, hogy mások is elégedettek voltak vele :)

A kaja amugy tényleg ehetetlen , legalábbis én csak egy reggelit kaptam, de az nem volt vmi fennséges, dehát melyik kórházban az.. :)

2011. okt. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!