Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon undorító lesz a testem...

Ivilicious kérdése:

Nagyon undorító lesz a testem szülés után? Mennyi idő "helyrehozni" magam, plasztika nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, annyi durva képet láttam csüngő hasakkal, az a bőr meg biztos nem megy vissza :( Mik a tapasztalatok?

Ott lent mennyi idő után szűkülök vissza? Nagyon szűk vagyok meg izmos, és nem szeretnék kályhacsövet :)


2014. ápr. 3. 16:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
35%
Bocsi de aki undorítónak tartja a testét egy baba születése után az inkább ne szüljön. Ennyi. Amúgy sok hasizom gyakorlattal majdnem teljesen visszaáll a régi rend... Persze a bőr nyúlik az ellen sok mindent nem lehet tenni. Ha tökéletes hasat alakot szeretne valaki a fogyás után tényleg kell plasztika a felesleges bőr eltávolítására...Bár ez hátrány lenne következő babánál.
2014. ápr. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne szüljön? Csak mert őt még a gyerek után is érdekli a teste? Nevetséges. Igenis undorító dolgokat tud művelni a terhesség. A kötényhas meg nem a zabálástól lesz. Nekem a mellemet vágta annyira tönkre, hogy sírni tudnék, ha ránézek. Kisebb lett, lóg, hatalmas, sötét bimbóudvar maradt, szóval gusztustalan. Már gyűlik a pénz a plasztikára.
2014. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
En 5hete szultem.60kgal lettem terhes 81el szultem.szuleskor lement 10kg.azota 3.szoptatok ugyh nem eheztetem magam.de hetrol hetre latvanyosan megy le a hasam.de en rettento nehezen fogadom el magam igy.pontosan el sem fogadom.gyonyoru cicieim voltak.ma mar lognak.jo masnak ez meg nem jelent logast de nekem igen.a hasam gusztustalan egyenesen hanyok tole.nem log de ott van meg egy kis has es ilyen rancos(orias hasam volt) es olyan szinten csikos h gyozike meg irigyelne.neztem mar kezeleseket de azt mondjak amig szoptatok nem nagyon kene elkezdeni.meg meg csak most szultem.hat nemtudom nekem ez nagyon nehez.ott lent kulsore semmi valtozas.belsoleg meg meg nem tudjuk.:-)majd a jovoheten kiderul.de mar most ajanlom az intimtornat.en jartam jogara ott megtanitottak.a szuleszno mellett ennek is koszonhetem h egy 3800grammos babat szultem gatmetszes nelkul.:-)nem akartalak megremiszteni de en jelenleg igy erzek a testemmel kspcsolatban....
2014. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát elég vegyesek a hozzászólások, de remélem én isjobb nő lleszek szülés után :) "sajnos " nekem hatalmas melleim vannak, de szépek meg minden, szóval ettől is parázok, de legjobban a ráncos,lógós hastól, a csíkok még annyira nem is érdekelnek, így is van néhány, meg úgy is elhalványodik...
2014. ápr. 4. 13:34
 15/23 anonim ***** válasza:
18%
Ha ennyire be vagy sz...a a dologtól akkor inkább gondoltad volna át 10x mielőtt babát vállalsz :-) ha nem gátvédelemmel szülsz akkor vagy szét repedsz és vágnak is, vagy csak szétvágnak vagy csak simán repedsz. Arra ne számíts hogy feszes hasad lesz szülés után...na igen azok a "szép nagy"melleid......jól meg fognak ereszkedni ha szoptatsz ;) de gondolom nem fogsz szoptatni mert neked a külső a fontos. Igen foglalkozzon egy nő magával,de ahogy a kérdésedet feltetted.....gáz... 68kilóval szültem ,visszafogytam 54re. Fogyókóra nélkül de maradt egy kis bőr a hasamon ami lóg egy picit....denki a sz..t èrdekel?? Majd a sok éjszakázás stb el vonja a figyelmedet a külsődről.. 22 éves vagyok,adok magamra terhesen is 100%ban adtam,de nem foglalkoztam azzal a dologgal mint te.7hónaposnfiú anyukája
2014. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem a szoptatástól ereszkedik meg a mell. Szóval ezért nem szoptatni baromság.
2014. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Véletlenül jött a baba, de nem bánom, és nem is fogom soha az életben hibáztatni :) ha nem szoptatsz, pont akkor lesznek csúnyák a melleid,és egyéb dolgok is lehetnek miatta :) de nehogy már ne legyek kíváncsi hogy fogok kinézni! teljesen természetes, hogy be vagyok szrva ettől is, meg a szüléstől is. De főleg a kötény hastól. A súly nem érdekel, fogyni lehet. Ja, én meg 21vagyok egy pár hete.
2014. ápr. 5. 22:40
 18/23 anonim ***** válasza:
Ha babát vállalsz akkor sajnos ezt is vállalni kell :-) nekem is maradt kicsi hasam vagyis inkább bőr meg csíkok,de ez vele jár! Emlékszem én is ki voltam kicsit borulva amikor a terhesség előtti 26os nadrág csak félig jött fel rám kb a combom közepéig :D pedig csak 13kilót híztam. De szülés után koplalás nélkül lement azonnal,de persze ebbe a 13kilóban benne volt a 4kilós fiam plusz a víz :-). Ne aggódj,szép maradsz,minden anyuka gyönyörű még a kicsit lógós hasukkal is! Párom kimondottan szereti így a hasam(szerintem beteg :D )kicsit szőrnyűlködöm is ha meglátom,de a párom mindíg mondja hogy nem baj ha ilyen,hiszen az előnye hogy a kisfiúnknak adtam életet és ez számít :-) ő 20éves én 21. 8hónapos fiú anyukája.
2014. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Akkor annyira gáz nem lehet, ha szereti :) szerintem az én páromnak sem lesz baja, de azért félek, hogy hogy fogok kinézni, de csak megbékélek vele, 1 gyerek elvileg nem nagyon szokott ""megártani""
2014. ápr. 9. 09:24
 20/23 Carters válasza:
Én egy hízékony alkatú, striákra hajlamos 32 éves anyuka vagyok. Ezzel szemben 5 kilót híztam terhességem alatt, szülés után 1 héttel 14 kilót fogytam és egy szál stria sem lett a pocakomon. Végig használtam pocakra stria elleni krémet (Vichi és Babé). Terhességi diabetesz miatt diétáznom kellett. Szülés óta viszont zabálok, de így sem híztam. Gondolom, majd szoptatás után :)
2014. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!