Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon undorító lesz a testem...

Ivilicious kérdése:

Nagyon undorító lesz a testem szülés után? Mennyi idő "helyrehozni" magam, plasztika nélkül?

Figyelt kérdés

Nagyon félek, annyi durva képet láttam csüngő hasakkal, az a bőr meg biztos nem megy vissza :( Mik a tapasztalatok?

Ott lent mennyi idő után szűkülök vissza? Nagyon szűk vagyok meg izmos, és nem szeretnék kályhacsövet :)


2014. ápr. 3. 16:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
32%
Igen, az én testem nagyon undorító lett, pedig 2 éve szültem utoljára. Gusztustalanul nézek ki, öngyi leszek, hát milyen élet az ilyen, a férjem is kivan mert olyan vagyok mint egy kályhacső. Pedig előtte nagyon sokat sportoltam, szűk voltam én is meg izmos, de hát szülésnél szanaszét repedtem, büdös kölök, nem tudom, hogy merészelte ezt tenni velem:(
2014. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 gyereket szültem. De nem undorító a testem, nem csüng a hasam és kályhacső sem vagyok ott lent.

Nem kell sokat hízni a terhesség alatt,és szoptatáskor sem kell zabálni.

2014. ápr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Akkor,ha nem hízok sokat, akkor elvileg nincs is nagy gáz?

Ha akarnék sem tudnék zabálni, mert így 14 hetesen is folyamatosan rosszul vagyok, ha meg nagyon megkívánok valamit is alig tudok enni, pedig nem vagyok az a girnyó típus alapból :)

2014. ápr. 3. 16:46
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
Én majdnem 20 kilót híztam (mondjuk nagy része víz volt), 2 héttel a szülés után a teherbeesés előtti súlyomnál voltam. Gyorsan visszaálltak a dolgok, a hasam is 1-2 hónap alatt visszahúzódott. Nem tudtam szoptatni, így a melleim is pont olyanok, mint régen (terhesség alatt sem nőttek semmit). 22 hónapos a fiam, a hasam nem lóg, a bőröm nem nyúlt ki, nincsenek plusz csíkjaim (csak amik már megvoltak sajnos előtte is), a mellem feszes (mondjuk nem túl nagy), lent sincs semmi változás.
2014. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alkat, és hozzáállás kérdése. 3 gyereket szültem 4 év alatt. Nem gondolom, hogy undorító lenne a testem, de más, mint előtte volt, olyan anyukásan puha. Nem bánom, a férjem így is imád.

A "kályhacsövön" pedig intim tornával lehet segíteni. :)

2014. ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 hete szültem, mire kijöttünk a kórházból 5 kiló maradt rajtam a 20-ból. most felszedtem még 3-at hála a sok látogatónak, mert mindenki csokit hoz :) de párom azt mondta le nem merjek fogyni, mert előtte elég vékony voltam. Bőröm nem lóg, hasamon nem lett csík. A lenti dolgokat nem láttam, de párom szerint ránézésre ugyanolyan mint volt, tehát ügyes volt a doki :)
2014. ápr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

alkat meg életmód kérdése

nekem pl. biztos, hogy csíkjaim lesznek, mert mikor nőttem (1 év alatt 15 centit) a combomon néhány helyen kirepedt a bőr és vannak halvány fehér striáim.

de nem kell azt gondolni, hogy feltétlenü csúnya. nekem amúgy is fehér a bőröm és a párom szerint aranyos az a néhány gyöngyházszínű csík.

most ha a mellem megereszkedik (most sem olyan már, mint 16 évesen) maximum gyűjtök rá és felvarratom.

a hasra meg azt mondják, az 1. szülés legtöbb esetben még nem viseli meg annyira, nem is lesz olyan nagy a poci mint a többi babával (persze biztos van kivétel de én reménykedek, hátha nem lóg majd).

a szűkség meg - most olyan szűk vagyok, hogy a párom néha csak nehézségek árán tudja betenni, szóval nem is gond, ha picit tágul.

de akikkel beszéltem eddig, leghosszabb idő 1 év alatt visszanyerték az eredeti súlyukat, nem lógott a hasuk (csak csíkos lett, de az meg az egyéni véleményem szerint nem csúnya :) )

2014. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Julie S ***** válasza:
39%

Hát, ezt marha nehéz megválaszolni, mert rengeteg dologtól függ (egészségi állapot, életmód, genetika, stb).


Amíg terhes voltam, addig azt hallgattam, hogy hátulról nem is látszik rajtam, hogy terhes vagyok (kicsi volt a hasam). Mióta megszületett a lányom (fél éve), azóta azt hallgatom, hogy nem is látszik rajtam, hogy szültem. És tényleg nem látszik, a hasam laposabb mint volt. Még striáim sem lettek a terhességtől, pedig régen tini koromban a növéstől, majd a hízástól lettek jó pár helyen.

Odalent meg a szoptatás miatt még szárazság van, amúgy ugyanolyan maradt minden, mint volt (gátvédelemmel szültem).

2014. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) már nem is vagyok annyira kétségbe esve :) nekem is van pár csíkom a növéstől meg hízás -fogyástól még régről (amúgy most lettem 21). Mi az a gátvédelem?
2014. ápr. 3. 20:00
 10/23 anonim ***** válasza:
Én 30 kilót híztam terhesen,de nagyon jó genetikám lehet.Igaz kellett edzenem,meg diétáznom,de vissza fogytam az eredeti méretemre (173 cm/57 kg) a hasam már szülés után lapos volt (kis bébihájjal) de emlékszem,hogy meg voltam lepődve mert arra készültem,hogy még egy ideig terhesnek fogok látszani.Rajtam nem látják,hogy szültem,sokan csodálkoznak is,hogy anyuka vagyok,mert ha lehet ilyet mondani,szerintem jobb nő vagyok szülés után mint előtte. Szülés után 6 héttel (a kontrol után) szexeltünk először,minden flottul ment,a párom is azt mondta ugyanolyan mint előtte.Azóta sincs ezzel gond,de biztos mázlista vagyok! :)
2014. ápr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!