Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen papír kell ahhoz hogy...

Milyen papír kell ahhoz hogy császármetszésem legyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 07:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
76%

Szia!


Én császárral szültem a májam miatt, mert kiderült h elkezdett csúnya enzimeket termelni. Este 8-kor műtöttek, és reggel 6-kor fel kellett kelnem. Kicsit fájt a vágás, de nem mondanám olyan nagyon szörnyűnek a fájdalmat. Igaz, ez is emberfüggő, h ki hogyan viseli a fájdalmat. Kb.3 nap után tök jól voltam, és a méhösszehúzó injekciók sem voltak vészesek. Pont olyan érzés volt,mint amikor amúgy isszoptattam a babát. Jah, és nem estem kétségbe, nem lett az az érzésem, h nem tudok világra hozni magamtól egy gyereket. Most másfél éves lesz a kisfiam amikor megszülöm a második babát, és fura módon az orvos azt mondta h ha nincs baj akkor szülhetek rendesen is. Ezen mondjuk meglepődtem, és bevallom őszintén én most a sima szüléstől félek... Majd meglátjuk mit dob a gép. De ha valaki császárral akar szülni, az a sajaát döntése. Attól még rendes szülő válik belőle.

2009. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
76%

Szemészeti vizsgálat,hogy nincs rendben a szemfeneked.Pl.én erős rövidlátó vagyok,és ha belehaltam volna,akkor se szülhettem volna természetesen,mert a vakság az nem tréfa...

Mellesleg vajúdni sem hagyott a doki,és nem hinném,hogy ne lenne meg a kötődés a lányommal oda-vissza...pedig már 15 hónapos.Nem a szüléstől függ,hogy szereted e a babád vagy hogy ő szeret e téged.

2009. dec. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
32%

Na, nem a kötődésről van szó, sem arról hogy valakinek valami betegség miatt nem lehet természetes módon szülni.Hanem arról hogy ha valakinek semmi baja, csak fél magától a fájdalomtól és azért nem akar szülni normál úton.Igen pénz kérdése de hangsúlyozom elég GYENGE JELLEM és szánalmas:)hogy kihordja a gyereket 9 hónapon keresztűl de már közben azon rágódik és görcsöl hogy úúúr éég nem birom a fájdalmat nem tudok szülni....stb

Hát ennél nagyobb gondja ne legyen az életben annak a szerencsétlennek:)amúgy érzéstelenités is van a világon és az olcsóbb..

2009. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, hogy offolok, de szerintem az is gyenge jellem, hogy nev es arc nelkül bunkosagokat dobaltok valakihez, aki csak feltett egy kerdest...Nem tetszik a tema, nem kell hozzaszolni.
2009. dec. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%
En pedig a kerdezonek adok igazat! 2 hete szultem termeszetes utan es a legeslegborzalmasabb fajdalmakat eltem at, ami a mai napig kiser! Mintha kettetortek volna a farokcsontomat es szetfeszitettek volna a medencemet a kitolasi szakasznal ami szornyen elhuzodott es a varras is masfel oraig tartott utana...soha tobbet nem szulnek vaginalisan, az tuti!
2009. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

Mint azt előttem írták egy páran, orvosi indok kell hozzá. Ez lehet szemészeti, belgyógyászati, pszichológiai, de orvosi indok kell. Ha nincs, akkor marad a fizetés...

Nekem a babám végig faros volt, a végére lábtartásos lett, ezen felül tahikard és belekakilt a vízbe. Császároztak, de ezt végig tudtam, hogy így lesz. Nem bánom, este 8kor császároztak, reggel 5kor kellett felkelni, utána reggel 8 körül hozták a fiamat és egész nap velem volt. Igaz, hogy az első felkelés iszonyú volt, de utána már semmi gondom nem volt. Mondtam is a szobatársamnak, hogy mellettem van a fiam és semmi fájdalmat nem érzek...

Mindez 11 hete volt, a vágás sem látszik már.

Mindenki másképp éli meg a császárt is és a sima szülést is.

2009. dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
29%

Szívesen cserélnék veled. A 28. hétben vagyok, elsö terhesség és ikreket várok. Szeretnék természetesen szülni, de a dokim megmondta, hogy császározni fognak. Nem értem, miért ragaszkodtok annyira a császárért? Mindenki azt gondolja, hogy kevesebb fájdalommal jár. De hidd el jobb a természetes út, pláne a babának. Ennek ez a rendje. Ennyit igazán megtehetsz a gyermekedért. Én megtenném, de sajnos... De majd a következöt. :-D

Egyébként boldog babavárást.

2009. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%

Én is császárral szültem 6 és fél hónapja. Természetesnek indult, de nem tágultam ki, csak két ujjnyira, és már tolófájásaim voltak.

6 órával a műtét után kisétáltam a kórterembe, igaz nagyon fájt, de sétáltam. Másnap már guggoltam, hogy apáról jó képeket csináljak. Nekem sokkal jobban fájt, "lennt", mert vajúdás közben kézzel tágítottak , mint a vágás. Ha még egyszer szülök, tuti megtalálom a módját hogy császár legyen !!

2009. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Aki normálisan tudott válaszolni a kérdésemre Nekik köszönöm, aki meg menősködni és bunkoskódni tudott az inkább ne válaszolgasson, mert nem az idióta véleményetekre voltam kiváncsi, és ne okoskodjatok más dolgába, a gyengeség nem itt kezdődik, gondolom mindegyik rosszindulatú seggverő kismama véleménye volt ez.
2009. dec. 16. 15:06
 30/31 anonim ***** válasza:
Én most 23 hetes vagyok,de nálam sajnos már felmerült a császár téma,mert el van kopva az utolsó csigolyám,úgyhogy el kell mennem a reumatológiára,és az ideg sebészetre,aztán majd az okosok megmondják ,mi legyen!Örülnék ,ha rendesen szülhetnék,a műtéttől jobban félek!
2009. dec. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!