Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vasárnap programozott császárm...

Vasárnap programozott császármetszésem lesz (epidurális érzéstelenítéssel) és nem tudom eldönteni, hogy mi legyen rajtam a műtét alatt. Szemüvegben vagy kontaklencsében szüljek?

Figyelt kérdés

Elég rossz a szemem, 6-os.

38 hetes kismami


2008. szept. 17. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem ugyanez volt, de nem volt választás: egyik sem lehet rajtad. Mikor megmutatták a babámat, felvehettem a szemüveget, de műtét közben nem szabad. Sok sikert!
2008. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Istenem, ennél nagyobb gondja nincs is egy nőnek, aki szülni fog?

:-(

2008. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen jár annak a szája aki simán láthatja a gyerekét!Neki nem könnyű.Te is látni akarod azonnal a gyereked,hogy minden rendben van-e és egyáltalán...Én együtt érzek Veled bár jó a szemem!Erről kérdezd meg az orvost de inkább a szemüveget vidd.Csak nem lehet rajtad,de legyen kéznél!Sok Boldogságot!
2008. szept. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is rossz a szemem. -4,5-es.

Velem már közölték a kórházban, hogy akármilyen formában fogok szülni a kontaklencse ki van zárva. Sima szülésnél az erőlködés miatt, császárnál meg alapból nem lehet bent semmiféle idegen test. Ezt az altatóorvos mondta, mert előreláthatólag nekem is műtét lesz.

Sztem a szemüveg legyen kézközelben, ez ellen nem hiszem hogy bárkinek is lesz majd kifogása, és oda fogják adni, hogy megnézhesd a picit.

Sok sikert!!!

2008. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2008. szept. 19. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!