Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen papír kell ahhoz hogy...

Milyen papír kell ahhoz hogy császármetszésem legyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 07:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
47%
Azt nem te döntöd el, hanem az orvos
2009. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
ahhoz nem papír kell, hanem megalapozott orvosi döntés... ennyire félsz a szüléstől?
2009. dec. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%
a szülés nem annyira fájdalmas, ha császárral szülsz, akkor utána kapsz méhösszehúzódásra szurikat, az pont olyan, mint a vajúdás.
2009. dec. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%
Elmész dokihoz, megvizsgál, és ha császárt akarsz akkor beszélsz vele hogy megoldható e? Én így csináltam és 24 hetes koromban már tudtam hogy császár lesz. Nem volt testi problémám, de a doktornéni engedékeny volt. Elöször egy kicsit morgolódott de végül felhívott és megmondta az idő pontot, adott egy papírt hogy magas vérnyomás és szívritmus zavar miatt altatásos császárt javasol. És 2009. November. 14-én megszületett a kislányom.
2009. dec. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
47%
gratulálhatsz magadnak utolsó. És azt tudtad, hogy mind a gyermek személyiségfejlődéséhez és az anya-gyermek kapcsolat kialakulásához szükséges a születési trauma átélése? Vagy ez már neked magas...?
2009. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
68%

Ahhoz nem papír kel, hanem egy lefizethető orvos meg sok pénz. Az egyik ismerősöm nagyon félt a szüléstő és így "szült".

A császárosoknak sokkal rosszabb, én már a szülés napján simán kigyalogoltam a kapuig, hegyet is tudtam volna mászni aki császáros volt csak nézett a lyukon vagy 3 napig meg sem bírtak mozdulni.

2009. dec. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, miért akarja valaki a természetes folyamatot egy komoly hasi műtétre cserélni, ha nincs orvosi ok.
2009. dec. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%

Inkább pénz kell hozzá mint akármilyen papir.De ha elmész egy magánklinikára és fizetsz tuti megcsinálják..

Báár nem értem minek akara valaki gyereket ha ennyire be van szarva a szüléstől??!!..

Ennél nagyobb örömöd nem lesz az életben, de ti tudjátok, elég gyenge jellemre vall:(

2009. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
Orvosi!
2009. dec. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
78%
Téglalap alakú, jó ropogós, és igen sok!
2009. dec. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!