Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen papír kell ahhoz hogy...

Milyen papír kell ahhoz hogy császármetszésem legyen?

Figyelt kérdés
2009. dec. 15. 07:31
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
26%
8:07 ES VAGYOK. köszönöm a hozzá szólást, de hidegen hagy hogy ti mit gondoltok rólam. Nagyon nem érdekel. Elhihetitek. Aki akarja megoldhatja. Én is féltem a szülés fájdalmától és attól hogy nem az orvosomnál fogok szülni mert akkor ment volna szabira. Így jól alakult.
2009. dec. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
78%
Ne akarj császármetszést! Annyira jó dolog, amikor 9 hónap izgulás és cipekedés után, jön egy jó erős nyomás és hallod hogy felsír a baba. A párod fogja a kezedet és annyira büszkék vagytok a babára és rád, mert MEGCSINÁLTÁTOK!!! Testileg és lelkileg egy nagy megkönnyebbülés, és valami hihetetlen jó érzés járja át az egész tested! Ezt ne hagyd ki!
2009. dec. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
47%
A mellettem fekvő nő a 4. babáját szülte és a vége császár lett. A csaj zokogott másnap olyan fájdalma volt, és azt mondta, hogy az elő 3 gyerekével sem volt könnyű a szülés, de ez volt a legrosszabb. Ja és a kiderült, hogy az orvosok olyan rosszul vették ki a babáját, hogy lebénult.
2009. dec. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
62%

Most nem azért vagyunk itt,hogy kritizáljuk,azt csinál amit akar a saját és a gyereke életével is,kik vagyunk mi,hogy ítélkezzünk felette,vagy a másik anya fölött.

Nem védem,mert a kényelmi anyukák nekem sem szimpatikusak,de azért ne essünk bele a szupermami kategóriába csajok ^^


Mi kell hozzá? Pénz pénz és pénz,kend meg rendesen ....



Ada és Abigél

2009. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%
Üdv Ada és Abi! Megvan már a baba?
2009. dec. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
63%

Miért kell megint mindenkinek lehurrogni a kérdezőt? Aki nem tud válaszolni inkább ne írjon, főleg nem ilyeneket. Ha a kérdező így szeretne szülni az az Ő dolga, és nem a véleményetekre volt kíváncsi, hanem hogy milyen papír kell hozzá.


Kedves kérdező. Én azt hallottam hogy egy pszichológus is kiállíthat egy papírt, hogy nem javasolja a természetes szülést mert annyira félsz tőle...talán pánikbetegség vagy hasonló. Pontosan nem tudom, de valami ilyesmi.


Azon kívül, ha olyan probléma van, ami miatt nem tudod, vagy nem ajánlatos megszülni természetesen, az orvosod fogja javasolni a császárt.


És még egy lehetőség, amit már leírtak, a pénz.


Minden jót kívánok!

2 hós baba anyukája

2009. dec. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
58%
Pcszichológusnál voltam és mondtam hogy pánik beteg vagyok. Megkérdezte hogy meg merem e szülni, vagy nem. Én azt mondtam hogy inkább a biztos mint a bizonytalanság, így császár lett és nem is bánom.
2009. dec. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Tittiritty ***** válasza:
69%

Tegnap volt 1 hete, hogy szültem és senkinek nem kívánom a császárt. Én természetes szülés híve vagyok, soha nem jutott eszembe, hogy másképp szüljek. Nekem 36 órás vajúdás után (36 órán keresztül 5 perces fájások) - nem nyílt a méhszáj - bekötötték az oxitocint, de 2 óra infúzió után a baba szívverése minden fájás után leesett 150-ről 40-50-re. Muszáj volt császárral segíteni, mert el is veszíthettem volna a picúrt. Számomra külön feldolgozandó trauma volt az is, hogy képtelen vagyok megszülni egy babát. Arról nem is beszélve, hogy 6 órával a műtét után felkeltettek az ágyból. Na azt senkinek nem kívánom!

Kedves kérdező! Megértem a félelmed, szerintem mindannyian tartunk, tartottunk a szüléstől, a fájdalomtól, de hidd el, hogy egy hasi műtét sokkal fájdalmasabb, mint egy hosszú szülés.

2009. dec. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
67%

Mindenki okoskodik de senki nem valszol.

pl. egy kis szivritmuszavar eleg a csaszarhoz. Az majdnem mindenkinek van kissebb nagyobb mertekben. Kene egy szivorvos aki csaszarmetszest javasol es ezt a papirt viszed a nogyogyaszhoz aki nem fog merni kockaztatni es megmut. barki barmit mond a nogyogyaszok kozt is az az alapigazsag hogy a baba es mama biztonsagat erdekeben jobb a csaszar. Nem biztos hogy ugy fog fajni ahogy azt sokan irtak. Ez is pont olyan egyeni mint a termeszetes szulessel jaro fajdalom. En 3 nap utan hazajottem es emelgettem a babamat es nem is ereztem semmit a baratnom viszont 3 hetig nyekergett. Ez tenyleg egy komoly mutet es meg vannak a veszelyei pont ugy mint a natur szulesnek is de szived joga azt valasztani amit akarsz es ne engedd hogy az okoskodo hozzaszolasok elvegyek a kedvedet. Ha naturba szulsz kerjel fajdalomcsillapitast hiszen mar nem vagyunk a kozepkorban hogy vert izzadva szuljel elvegre a fogorvosnal is kerunk zsibbasztast. A lenyeg hogy kellemes elmenyeid legyenek a szulesssel kapcsolatban. a szules nem feltetlen velejaroja a fajdalom... ezt kene mar vegre megerteniuk sokaknak.

2009. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Utolsó ott a pont nálad!!!!!!!!!!!
2009. dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!